Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

Модмейкер під ніком Graber вирішив, що перелік платформ, на яких доступна Grand Tfeft Auto 3, закороткий. Тож він запустив її на Nintendo Switch. Для цього Graber взяв за основу декомпільовану ПК-версію GTA 3, створену іншими авторами модів.

Модмейкеру вдалося перенести проект на портативну консоль і запустити там в роздільній здатності 720p з частотою в 60 кадрів на секунду. Також гру можна запустити і в 1080p/30fps. Вдалося навіть пограти у GTA 3 з розблокованою частотою кадрів, але у такому режимі з’являються різноманітні баґи з ігровою фізикою.

З проблем даного порту також можна відзначити звук. Він не працює, але модмейкер у якості тимчасового рішення конвертував все ігрове аудіо в формат, який підтримує Switch. Є також інші проблеми з грою, але вони незначні, і практично не заважають грати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

Не чекайте гучних хітів від Nintendo цього року

paper mario