Грати в Ghost of Tsushima стане легше… або важче

Граєте у Ghost of Tsushima, але вам здається, що вороги занадто слабкі та немає жодного виклику? Чи може навпаки, вважаєте бої занадто важкими та хочете трохи розслабитися? Що ж, розробники вирішили вас потішити та в патчі 1.05 додали ще два рівня складності: Lethal та Lower Intensity.

Режим Lethal зробить зброю як ворогів, так і головного героя ще більш небезпечною та вбивчою. Самі вороги стануть агресивнішими у бою, а також помічатимуть вас швидше. Щоби зробити гру ще важчою, часу на те, щоби ухилитися чи відбити ворожий удар, також стане менше.

Lower Intensity збереже дух боїв у Ghost of Tsushima, проте зробить їх трохи простішими. Перш за все, на відміну від режиму Lethal, у ворогів піде більше часу на те, щоб помітити вас та здійняти тривогу. Деякі з атак, які зазвичай неможливо було заблокувати, тепер можна буде відбити. Вороги розриватимуть свої комбо після того, як поранять вас, а при використанні “рішучості” для лікування вас не атакуватимуть.

Якщо ви досі не певні, чи придбати вам Ghost of Tsushima, Віталій Тарнавський вже встиг вдосталь пограти та написати детальний огляд гри, з яким ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://playua.net/dykyj-shid-oglyad-ghost-of-tsushima/

А ось, до речі, новий відео ролик від Sony, в якому зібрано відгуки преси про Ghost of Tsushima, де також засвітились і ми.

Читайте також

Фанат Ghost of Tsushima проходить її за допомогою катани

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima отримає кооперативний режим… із рейдом і демонами

Артбук Ghost of Tsushima вийде українською

svit gri ghost of tsushima

810 років на коні: що встигли зробити гравці Ghost of Tsushima за 10 днів

Ghost of Tsushima

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Огляд без спойлерів – Ghost Of Tsushima (OLDboi)

Стрім Ghost of Tsushima

Дикий Схід. Огляд Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

Популярне