Грати в Ghost of Tsushima стане легше… або важче

Граєте у Ghost of Tsushima, але вам здається, що вороги занадто слабкі та немає жодного виклику? Чи може навпаки, вважаєте бої занадто важкими та хочете трохи розслабитися? Що ж, розробники вирішили вас потішити та в патчі 1.05 додали ще два рівня складності: Lethal та Lower Intensity.

Режим Lethal зробить зброю як ворогів, так і головного героя ще більш небезпечною та вбивчою. Самі вороги стануть агресивнішими у бою, а також помічатимуть вас швидше. Щоби зробити гру ще важчою, часу на те, щоби ухилитися чи відбити ворожий удар, також стане менше.

Lower Intensity збереже дух боїв у Ghost of Tsushima, проте зробить їх трохи простішими. Перш за все, на відміну від режиму Lethal, у ворогів піде більше часу на те, щоб помітити вас та здійняти тривогу. Деякі з атак, які зазвичай неможливо було заблокувати, тепер можна буде відбити. Вороги розриватимуть свої комбо після того, як поранять вас, а при використанні “рішучості” для лікування вас не атакуватимуть.

Якщо ви досі не певні, чи придбати вам Ghost of Tsushima, Віталій Тарнавський вже встиг вдосталь пограти та написати детальний огляд гри, з яким ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://playua.net/dykyj-shid-oglyad-ghost-of-tsushima/

А ось, до речі, новий відео ролик від Sony, в якому зібрано відгуки преси про Ghost of Tsushima, де також засвітились і ми.

Читайте також

Уже незабаром: українські обкладинки на дисках для PlayStation 4!

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Оголошено номінантів D.I.C.E. Awards 2021

Hades

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Найкращі ігри 2020 за версією Падона

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Враження від артбуку «Світ гри Ghost of Tsushima»

Світ гри Ghost of Tsushima

Розігруємо артбуки Світ гри Ghost of Tsushima та Світ гри Death Stranding

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: