Грати в Ghost of Tsushima стане легше… або важче

Граєте у Ghost of Tsushima, але вам здається, що вороги занадто слабкі та немає жодного виклику? Чи може навпаки, вважаєте бої занадто важкими та хочете трохи розслабитися? Що ж, розробники вирішили вас потішити та в патчі 1.05 додали ще два рівня складності: Lethal та Lower Intensity.

Режим Lethal зробить зброю як ворогів, так і головного героя ще більш небезпечною та вбивчою. Самі вороги стануть агресивнішими у бою, а також помічатимуть вас швидше. Щоби зробити гру ще важчою, часу на те, щоби ухилитися чи відбити ворожий удар, також стане менше.

Lower Intensity збереже дух боїв у Ghost of Tsushima, проте зробить їх трохи простішими. Перш за все, на відміну від режиму Lethal, у ворогів піде більше часу на те, щоб помітити вас та здійняти тривогу. Деякі з атак, які зазвичай неможливо було заблокувати, тепер можна буде відбити. Вороги розриватимуть свої комбо після того, як поранять вас, а при використанні “рішучості” для лікування вас не атакуватимуть.

Якщо ви досі не певні, чи придбати вам Ghost of Tsushima, Віталій Тарнавський вже встиг вдосталь пограти та написати детальний огляд гри, з яким ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://playua.net/dykyj-shid-oglyad-ghost-of-tsushima/

А ось, до речі, новий відео ролик від Sony, в якому зібрано відгуки преси про Ghost of Tsushima, де також засвітились і ми.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ghost of Tsushima на ПК теж зняли з продажу в 177 країнах, де не працює PSN

Ghost of Tsushima

«220 000 позитивних відгуків». Гравці повертають довіру Helldivers 2

helldivers 2

Ghost of Tsushima на ПК потребуватиме прив’язки PSN тільки для мультиплеєра

Ghost of Tsushima

«Вершина ігор Team Ninja»: Rise of the Ronin продається набагато краще за Nioh

rise of the ronin

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

«Відкритий світ виявився зайвим»: перші оцінки Rise of the Ronin

rise of the ronin

«Не вражає настільки ж, як Ghost of Tsushima» — Зʼявилися перші відгуки преси на Rise of the Ronin

rise of the ronin