Гравці розкопали таємниці SOMA

На славнозвісному форумі про все на світі було розгадано велику таємницю не зовсім горора SOMA. Виявляється, якщо у вступній сцені закинути іграшкового чоловічка в унітаз і змити, то на екрані з’явиться пароль. Ним можна відкрити архів, що лежить серед тек і файлів гри. Не всередині гри, а просто у вас на жорсткому диску.

1446369882263273869

Архів промовисто називається: _supersecrets.rar і в ньому зібрано чимало матеріалів про гру до закінчення розробки. Зокрема перед нами постають герої, локації, діалоги і сюжетні повороти, яких немає у підсумковій версії SOMA. Але найцікавішою знахідкою цього архіву є видиво, яке показує альтернативний початок гри і… краще самі подивіться.

Схоже, спершу SOMA задумувалася, як справді жахний художній твір, який би гнітив гравців загадковістю та несмішною абсурдністю, що межує з божевіллям. Але задля масовості гра була дещо полегшена психологічно і перетворилася радше на тиць-клац-пригоду, аніж на поважний горор від майстрів жанру Frictional Games. А ви що думаєте про нестрашні жахи?

Читайте також

Стрім Vanquish | 25.05 о 21:00

Стрім Bulletstorm: FCE (повне проходження) | ЗАПИС

Стрім Resident Evil 7 | ЗАПИС ПРОХОДЖЕННЯ

Проходження Quantum Break | ЗАПИС

PlayNews #235 — SOMA, Xbox, Angry Birds…

Огляд Layers of Fear

Відбувся реліз психологічного трилера Layers of Fear

Стрім Dragon’s Dogma: Dark Arisen (ЗАПИС)

Популярне