Останнім часом в інтернеті було багато інформації про можливе відновлення однієї з провідних українських студій минулого — GSC Game World. Тепер знаємо точно — компанія, що подарувала нам незабутні STALKER і Cossacks, відродилась і продовжила своє існування через три роки після закриття. Понад те розробники вже працюють на новим проектом.
Планами на майбутнє та причинами скасування STALKER 2 поділився Валентин Єлтішев, PR-менеджер GSC Game World:
Студію закрили з низки причин, не тільки фінансових. Так вирішив керівник. У той час STALKER 2 була вже наполовину готова, але ми усвідомили, що не готові випустити гру в тій якості, на яку розраховували. Здебільшого це було пов’язано з нестачею фахівців у команді. Нам запропонували фінансування, коли ми зробили альфа-версію. Чесно кажучи, ми й самі могли профінансувати весь проект, але на етапі альфи побоялися, що можемо потім не продати гру. До того ж рушій гри, який був провідним у 2007-му, до 2010 року вже застарів. Call of Duty і Battlefield стали робити на більш досконалих рушіях і нам теж треба було поліпшуватися. Але зрештою ми зупинили роботу і закрилися. У той час вже було готово близько 70-80 відсотків гри. І всі ці напрацювання збереглися.
Про майбутню долю STALKER 2 можна тільки здогадуватись. Точно відомо, що зараз студія працює над новим проектом, подробиць якого поки що немає. Варте уваги також те, що розробники не збираються покидати Україну. Чекатимемо повноцінного анонсу і побажаємо студії років життя і процвітання!
Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…
Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…
Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…
Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…
Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…
У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…
This website uses cookies.
Вони часом не планують зробити гру на основі тих подій які зараз відбуваються на сході нашої країни?
ні, про це буде Battlefield5
Не знаю,як Баттлфілд, але мод для Wargame Red Dragon роблять.http://forums.eugensystems.com/viewtopic.php?f=187&t=44077
Чудова новина! Надіюся що другий сталкер все ж буде!
а я чекаю на 3 козаків
Всі від GSC Game World чекають STALKER 2, а вони візьмуть та й зроблять якісь Пазли чи Шашки?... ;)
п.с.
Якщо було дійсно 70-80% готовності матеріалу гри, можна просто плюнути на свої амбіції, побудувати новий напів-сталкер на чужому рушії, наприклад новий Unreal, продати гру, а на зароблені кошти вже зкомпілювати власний X-ray v2.0 рушій з усіма необхідними забаганками (не від слова "баґ) і спробувати вдруге зробити Гру-Мрію!
З Валв та ж сама біда. Всі чекають халву 3, а вони пазли роблять, портал наприклад)
Portal і пазли... цікаве порівняння.
А в чому проблема? Пошукай в стім помітку Пазл;)
Жанр Portal називається First Person Puzzle. Так що нічого дивного.
Я дуже радий, що вони не роблять "напів-сталкер", бо випускати не готовий продукт і вимагати за нього гроші - це м'яко кажучи не дуже шляхетно. Ці люди справді люблять ігри ,які вони створюють і турбуються про їх якість. Низький їм уклін за це.
Прекрасна новина! Бажаю хлопакам процвітання і звичайно успіхів!
Чудова новина, але як я писав до попередньої новини: команда не та. Але все ж сподіваюся на краще.
Козаки 3. Я вас чекаю)))
Так, культова гра. Сподіваюсь таки випустять їх)
І не тільки Козаки з Сталкером, а й багато інших прекрасних проектів!
Та воно так. Але хоча б козаки зараз випустили.
Сльозу пустив...)
ось ЦЕ вже гарні новини!
Це не гарна новина, це НЕРЕАЛЬНО класна новина!