Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

Відео ранньої версії GTA VI, які потрапили до мережі вчора, — не остання капость хакера TeapotUberHacker. Поки працівники видавництва Take-Two блокують ці відео, подумки підраховуючи збитки, зловмисник виставив на продаж робочі документи GTA VI і вихідний код GTA V. Хакер спершу звернувся до Rockstar із пропозицією “про все домовитися” за допомогою п’ятизначної суми в доларах. Утім, якщо розробники не захочуть йти з ним на перемовини, то в цих матеріалів може невдовзі з’явитися новий власник.

Так само на відкриті торги хакер готовий виставити й крадені файли Bully 2, про існування якої чутки ходять досить давно. Ютубер TheNathanNS, який довгий час збирає всю інформацію про Bully 2, звернувся до хакера з питанням, чи часом не знає той якоїсь інформації про цю гру. На що TeapotUberHacker відповів, що він має скріншоти та відео ранньої версії гри, а також PDF-файл із детальним описом сюжету. Само собою, всі ці матеріали хакер теж планує виставити на продаж.

Невідомо, чи дійде до оприлюднення зображень та відео Bully 2, але якщо це станеться, то вкотре хочеться нагадати, що ви побачите кривий, косий і недороблений кавелдик, якому десь 2 роки, і який практично не матиме нічого спільного з фінальним продуктом.

Читайте також

Емінем міг зіграти головну роль у екранізації GTA

GTA III

WASTED: Хакера, який злив GTA VI, арештовано

gta lester111

ФБР почало розшук хакера, який злив GTA VI

decouvrir les missions dassassinat de lester1

У мережу потрапили ранні білди Heroes of Might and Magic III та Thief II

psx 20220920 140716

До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

Бонні й Клайд грабують Вайс-Сіті — нові подробиці GTA VI

GTA Online

Чутки: Покращену версію Red Dead Redemption 2 для PS5 та Xbox Series скасовано

Red Dead Redemption 2

У Red Dead Online буде ще менше контентних оновлень, бо всі ресурси зосередили на GTA 6

Red Dead Online

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: