Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

Відео ранньої версії GTA VI, які потрапили до мережі вчора, — не остання капость хакера TeapotUberHacker. Поки працівники видавництва Take-Two блокують ці відео, подумки підраховуючи збитки, зловмисник виставив на продаж робочі документи GTA VI і вихідний код GTA V. Хакер спершу звернувся до Rockstar із пропозицією “про все домовитися” за допомогою п’ятизначної суми в доларах. Утім, якщо розробники не захочуть йти з ним на перемовини, то в цих матеріалів може невдовзі з’явитися новий власник.

Так само на відкриті торги хакер готовий виставити й крадені файли Bully 2, про існування якої чутки ходять досить давно. Ютубер TheNathanNS, який довгий час збирає всю інформацію про Bully 2, звернувся до хакера з питанням, чи часом не знає той якоїсь інформації про цю гру. На що TeapotUberHacker відповів, що він має скріншоти та відео ранньої версії гри, а також PDF-файл із детальним описом сюжету. Само собою, всі ці матеріали хакер теж планує виставити на продаж.

Невідомо, чи дійде до оприлюднення зображень та відео Bully 2, але якщо це станеться, то вкотре хочеться нагадати, що ви побачите кривий, косий і недороблений кавелдик, якому десь 2 роки, і який практично не матиме нічого спільного з фінальним продуктом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake