До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

На GTAForums створено тему, де користувач під ніком teapotuberhacker виклав понад 90 відео. Він стверджує, що вони є записами ігрового процесу GTA 6, яка зараз у розробці.

Вміст опублікованих файлів частково підтверджує певні подробиці гри, про які ми писали раніше. Судячи з відео, можна грати за декількох людей, у тому числі — уперше в серії — за жінку. На показаних поліцейських машинах є написи V. C. P. D. — тобто, Vice City Police Department (Поліцейське управління Вайс-Сіті).

За багатьма моментами схоже, що відео справжні: анімації, пародії, текст діалогів та озвучка виглядають і звучать переконливо й нагадують стиль Rockstar. Як пишуть у коментарях на YouTube, «якщо це й фейк, то один із найбільш деталізованих серед бачених».

Утім, як ви могли зауважити, ми тут не вживали слова “ігролад”, бо назвати це “ґеймплейними відео” язик не повертається — це просто технічні відео з розробки, ймовірно, з ранніх її етапів. Тобто фактично це пре-пре-пре-пре-альфа, яка жодним чином не дає уявлення, якою GTA 6 є зараз і тим паче якою вона буде на релізі. І бубніти зараз, що побачене здається комусь кривим, косим і недоробленим — це якась особлива форма тупості.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake