web analytics

Хакери шкодять серверам ігор LittleBigPlanet — розробники вжили запобіжних заходів

Спочатку, мабуть, варто задати собі питання: а кому, на біса, здалося влаштовувати атаки на сервери LittleBigPlanet? Так, ця серія ексклюзивів Sony не часто бувала в центрі якихось непорозумінь. Тим не менш, розробники на офіційній твіттер-сторінці повідомили, що тимчасово призупиняються роботу серверів LittleBigPlanet, аби хакери не змогли нашкодити гравцям.

Поки що детальну інформацію ніхто не розкриває, але, ймовірно, це продовження DDoS-атак, які відбувалися буквально декілька місяців тому. Тоді призупинити сервери довелося, бо недобросовісні користувачі дестабілізували роботу онлайн-складової LittleBigPlanet через те, що Sony начебто “не приділяє належної уваги цій серії”. Зараз же дійшло до того, що гравці повідомляють про доволі незвичні наслідки подібних атак. Наприклад, у одному з обговрень на Reddit наголошується на “внутрішньоігрових повідомленнях неприйнятного характеру”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet

В Media Molecule, розробників Dreams, звільнять близько 15% штату

Media Molecule

Стрім на вибір: Ratchet & Clank, UNCHARTED, Sackboy, Returnal

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Сімейна пригода. Огляд Sackboy: A Big Adventure

Sackboy: A Big Adventure

Стрім Sackboy: A Big Adventure

Sackboy не матиме онлайн-кооперативу на старті

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate