“Гелловін. Кінець”: несподіванки сюжету та саундтреку

Завершення нової трилогії за класичною слешер-франшизою “Гелловін” (Halloween), “Гелловін. Кінець” (Halloween Ends) дістанеться українських кінотеатрів 13 жовтня. Вже є перший трейлер, який вийшов в липні і в якому уважні глядачі помітили багато цікавого, зокрема те що в окремих кадрах у Майкла Маєрса якимось чином є відстрілені два фільми назад пальці на правій руці.

Якщо вам (як і мені) сподобалось те, наскільки дивним та авторським був попередній фільм, “Гелловін вбиває” (Halloween Kills; наш огляд), то новий фільм, силами режисера Девіда Ґордона Ґріна, обіцяє бути не менш дивним. По-перше, епідемію COVID-19 та її пролонговані суспільні наслідки було вписано в сюжет. По-друге, автори без зайвих спойлерів порівнюють сюжет нового фільму не стільки з оригінальним “Гелловіном” 1978 року, скільки з іншим фільмом батька франшизи Джона Карпентера, “Крістіною” (Christine), знятим за романом Стівена Кінґа. Як саме це взагалі повинно в’язатись логічно досі не зрозуміло, але дуже цікаво.

Що вже зрозуміло, то це те, наскільки у фільму буде чудовий саундтрек. Цього годі і очікувати, бо до нього знову повернуться сам маестро Джон Карпентер, а також його музичні “спільники” — Коді Карпентер та Денієл Девіс. Нечасто саундтрек отримує власний тизер, але це як раз один з таких випадків.

Окрім тизеру, є ще й перший повний трек альбому, однак на ньому сюрпризи від Sacred Bones Records не закінчуються.

Окрім оригінальної музики Карпентерів та Девіса, у попередньому фільмі глядачів здивувала нова пісня групи Ghost, а цьогоріч оригінальну пісню для нового “Гелловіну” записав культовий гурт Boy Harsher, власний фільм яких, The Runner, отримав від нас окремий огляд.

Читайте також

Божевільна краса бігу по колу. Огляд фільму «The Runner»

therunner2022thumb

Несподіваний підтекст: Огляд фільму «Гелловін вбиває»

Гелловін вбиває

Джон Карпентер дасть послухати саундтрек “Гелловін вбиває” онлайн і поспілкується з усіма охочими

Halloween Kills

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

Онлайн-подія за участю Джона Карпентера та Татіани Маслані відбудеться безкоштовно

Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

[ОНОВЛЕНО] Безкоштовний майстер-клас від Джона Карпентера пройде онлайн для всіх охочих

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: