Хідео Коджіма оцінив український фільм «20 днів у Маріуполі»

Легендарний японський геймдизайнер Хідео Коджіма часто пише у своєму твіттері про переглянуті фільми. І сьогодні там з’явився його відгук на «20 днів у Маріуполі». Оскароносна українська документалка справила на ігротворця дуже сильне враження.

Затьмарена новинами про нові війни, землетруси та інші катастрофи, війна в Україні продовжується. Цей документальний фільм показує відчай перших 20 днів від вторгнення Росії в Україну до евакуації з Маріуполя.

Він зображує реальність «нескінченної війни», що розгортається на цій землі, відрізаній від зовнішнього світу, без телефонів чи інтернету. Цей фільм змінює уявлення про справжнє значення журналістики й природу війни для тих із нас, хто не помічає лавини фейкових новин у соціальних мережах.

«Війни не починаються з вибухів; вони починаються з тиші». Ці слова, тихо сказані репортером на початку фільму, я не забуду ніколи.

— написав Коджіма

Дуже важливо, що документальний фільм українського військового кореспондента, письменника й відеографа Associated Press Мстислава Чернова про облогу Маріуполя в лютому-березні 2022 не загубився після всіх церемоній. Все більше людей дивляться та бачать, що у цей світ несуть росіяни.

Якщо ви так і не потрапили на театральний прокат «20 днів у Маріуполі», зараз стрічку вже можна переглянути на всіх ключових медіамайданчиках України — Київстар ТБ, Sweet.TV, Megogo — а також на Netflix.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Документальний фільм про створення гри S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля вийде в кіно

p.ua.Епізоди

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

ГІ*НО: враження після проходження Skull and Bones

Skull and Bones

У Києві пройде спеціальний показ фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова

20 Днів у Маріуполі

Фільм «20 днів у Маріуполі» став доступний для онлайн перегляду в Україні

p.ua.20 днів у Маріуполі

Вийшов трейлер нового “Ворона”… і Хідео Коджіма щось знає

Ворон 2024

«20 днів у Маріуполі» повертається в українські кінотеатри

20 днів у Маріуполі

«20 днів у Маріуполі» став першим українським фільмом, що отримав «Оскар»

p.ua.20 днів у Маріуполі Оскар