Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

Ні для кого не стане новиною те, що для Hitman 3 будуть виходити доповнення. Проте IO Interactive все ж має чим здивувати. Розробники розповіли, що не мають намірів створювати нові локації, такі як попередні приватний острів чи банк для майбутніх DLC.

Розробники планують при створенні використовувати вже існуючі у серії карти та рівні, однак доробляти та переосмислювати їх. Таким чином у вже знайомих мапах з’являтимуться нові завдання, які доведеться проходити теж цілком по-новому.

Ми більше дивимось на те, як можна використати вже існуючі локації та переосмислити і розкрутити їх. І цього разу ми можемо користуватись всією трилогією. Ми можемо взяти мапи з Hitman 2016 року чи з Hitman 2 — нам доступні всі локації.

розповіли розробники

Утім, дата виходу DLC поки що невідома, але вони з’являться швидко. Не забуваймо, що студія зосередила практично всі сили на розробці гри про Джеймса Бонда, а над доповненням працює невелика команда. Власне, такий розподіл і є цілком зрозумілою причиною, чому IO Interactive відмовляється від створення нових локацій.

Читайте також

У липні Hitman 3 отримає нову мапу. А от з режимом Freelancer не встигають

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

ГРА РОКУ 2021 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2021 | PlayUA Game Awards

Анонсовано Hitman Trilogy. Вона вийде у Steam та Game Pass

GTA Online отримає сюжетне доповнення з Франкліном і Dr. Dre

gta online

Planet Zoo незабаром отримає своє найбільше доповнення

Planet Zoo

GOG прибрали Hitman зі своєї крамниці

Hitman вийшла у GOG та отримала нищівні відгуки гравців

Hitman

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: