Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

Ні для кого не стане новиною те, що для Hitman 3 будуть виходити доповнення. Проте IO Interactive все ж має чим здивувати. Розробники розповіли, що не мають намірів створювати нові локації, такі як попередні приватний острів чи банк для майбутніх DLC.

Розробники планують при створенні використовувати вже існуючі у серії карти та рівні, однак доробляти та переосмислювати їх. Таким чином у вже знайомих мапах з’являтимуться нові завдання, які доведеться проходити теж цілком по-новому.

Ми більше дивимось на те, як можна використати вже існуючі локації та переосмислити і розкрутити їх. І цього разу ми можемо користуватись всією трилогією. Ми можемо взяти мапи з Hitman 2016 року чи з Hitman 2 — нам доступні всі локації.

розповіли розробники

Утім, дата виходу DLC поки що невідома, але вони з’являться швидко. Не забуваймо, що студія зосередила практично всі сили на розробці гри про Джеймса Бонда, а над доповненням працює невелика команда. Власне, такий розподіл і є цілком зрозумілою причиною, чому IO Interactive відмовляється від створення нових локацій.

Читайте також

GOG прибрали Hitman зі своєї крамниці

Hitman вийшла у GOG та отримала нищівні відгуки гравців

Hitman

Що отримають підписники PS Plus у вересні

Hitman 2

Залишайтесь непомітними у іграх з нового набору Humble Bundle

PlayUA Humble Bundle

Hitman 3 стала найуспішнішою грою серії

Нове DLC для Arma 3 занурить гравців у В’єтнамську війну

Огляд гри Hitman 3 (Падон)

Нова біда зі Cyberpunk 2077, криза Diablo, українська ігрова термінологія — Підсумки січня

Ігрочайники

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: