Horizon Forbidden West вийшла з затримкою, щоб уникнути кранчів

Вчора відбувся офіційний реліз Horizon Forbidden West, на яку ми вже зробили огляд. Між продовженням та першою частиною, що вийшла 28 лютого 2017 року, пройшло 5 років, і ось Матійс де Йонге, режисер гри, поділився, чому виникла така пауза між іграми.

Розробники з Guerrilla прийняли рішення взяти більше часу на розробку Forbidden West аби уникнути кранчів — понаднормової роботи, що інколи навіть не оплачується. Матійс де Йонге розповів, що гра могла вийти ще минулого року.

Forbidden West могла вийти ще наприкінці минулого року, але тоді нам б довелось працювати понаднормово. Людям потрібен час, щоб розслабитися, взяти відпустку, щоб, наприклад, провести час зі сім’єю чи друзями. Це також зіграло свою роль у рішенні випустити гру саме зараз.

В останні роки, ігрова індустрія переповнена новинами про те, що розробники працюють понаднормово, щоб встигнути випустити гру в термін. Наприклад, у жовтні 2020 році стало відомо, що розробники з CD Projekt Red працюватимуть по 6 днів на тиждень, аби закінчити Cyberpunk 2077. Як показує практика, навіть такий тугий графік не допоміг їм випустити закінчений продукт.

Можливо, побачивши успіх Horizon Forbidden West, інші розробники також візьмуть собі на озброєння практику Guerilla Games та перестануть змушувати розробників працювати понаднормово, щоб в кінці-кінців все ще випустити сирий продукт.

Читайте також

Guerilla Games збирають відгуки гравців щодо візуальних проблем Horizon Forbidden West

horizon forbidden west

Horizon Forbidden West рекламують українські зірки в крутому косплеї

Horizon Forbidden West

Найочікуваніші ігри 2022 року для консолей PlayStation

God of War Ragnarök

Дорелізний стрім Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Бородата Лара Дрейк. Огляд Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Допоможіть нашій планеті, граючи в Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Елой із Horizon Forbidden West оселилася в київському метро

Horizon Forbidden West

Арена, перегони, сафарі… й аванпости — чим зайнятися у світі Horizon Forbidden West?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: