Horizon обзаведеться новою кооперативною настільною пригодою

На офіційному сайті Steamforged Games з’явилася несподівана новина, яка порадувала всіх шанувальників пригод Елой і любителів настільних ігор. Компанія Guerrilla, яка займалася розробкою Horizon Zero Dawn (наш огляд) і його продовження (наш огляд), об’єдналася з Steamforged Games, провідним британським розробником і видавцем настілки Horizon Zero Dawn: The Board Game, щоб створити нову кооперативну настільну пригоду Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion.

Ми тісно співпрацюємо з Guerrilla, щоб створити офіційну історію в межах канону Horizon, яка відбувається до прибуття Елой в Заборонений Захід.

йдеться в описі проєкту

Гравцям Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion, яких може бути до 4 осіб, належить зупинити повстання, що загрожує знищити мирні угоди між трьома кланами Тенакта і розпочати криваву та жорстоку війну. Проте боротися доведеться не тільки з повстанцями, а і постійно еволюціонуючими машинами. Персонаж може померти буквально від чого завгодно — від списів, металевих кігтів чи смертельного яду.

Для боротьби і перемоги над недругами гравці-маршали отримуватимуть потужне спорядження, яке видаватиметься після проходження квестів. Гра матиме велику варіативність, так як прийняті рішення впливатимуть на ігровий процес і формування квестів.

Власники настільної гри Horizon Zero Dawn: The Board Game отримають ще один приємний бонус — безкоштовний пакет зворотної сумісності, який дозволить перенести фігурки з придбаної ними настільної гри в Seeds of Rebellion.

Steamforged Games обіцяє випускати щоденники розробки, у яких розкриватиме більше деталей ігрового світу, таких як система стелсу, набір здібностей і механік, за допомогою яких ворогів можна буде перехитрити, уникнути або знищити.

Кампанія по збору коштів на розробку проєкту розпочнеться 21 листопада на Kickstarter.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Ігромаг» стартував передзамовлення на муркітливу настільну гру «Буп»!

Буп. Ігромаг

Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?

«Ігромаг» відкрив передзамовлення насичених чорним гумором настілок «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії»

Цинічні історії

Мінлива хмарність — Огляд настілки «Племена Вітру»

Племена Вітру

Рай для любителів кубиків — Огляд настілки «Кубітос»

Кубітос

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Дуельна досконалість. Огляд настілки «Цезар»

Цезар

Квиток у хобі! Огляд настілки «Монстри проти Героїв»

Монстри проти Героїв

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: