«Хєрмен», «Шкереберть», «Мерва» та «Провіденс» — видавництво Vovkulaka завершило тираду осінніх анонсів

Повернувшись з Comic Con Ukraine 2021, видавництво Vovkulaka почало по трохи показувати публіці які новинки припасло для української спільноти. Нещодавно ми розповідали про перший український науково-популярний комікс «Блез Паскаль і Комбінаторика» та переформатування комікс-серії «Залізна Голова». Сьогодні ж прийшов час для лавкрафтіанщини та відсилань до «Таксиста» від Vovkulaka.

Усього на кінець припасли чотири титули. Перший з них — оповідь про долю поодинокого щупальця, шо мандрує суходолом та літає край неба, розмірковує про своє буття і веде філософські диспути. І це все поки навколо палає вогонь, падають літаки і відбуваються соціальні катаклізми. Загалом, все йде шкеребереть, тож так і назвали комікс. «Шкереберть» створено Денисом Волченковим, а намальовано Максимом Швецовим. Поки без дат.

Крім цього, показали мальопис «ХЄРМЕН». Це відбитий кримінальний бойовик із сарказмом та кров’якою, зламаними кістками та рожевим дідло… Усім, що ми так любимо й потребуємо. Автор сюжету та сценарію цього твору, Денис Задоєний. При створенні всесвіту, героїв та сюжету він черпав натхнення з таких класичних творів, як: «Таксист» Скорцезе та «Місто Гріхів» Міллера. Тож гумор тут дещо специфічний, а бійки – летальні та безкомпромісні. Художники мальопису: Олексій Кутько, Олена Смородіна, Дмитро Калініченко, — подарують вам стовідсоткове занурення у нетрі похмурого мегаполіса, в якому завжди дощить.

“ХЄРМЕН” має закінчений сюжет і обсяг близько 100 сторінок, які видадуть у твердій палітурці в першій половині 2022 року.

Останнім анонсом мальопису від українських авторів стала «Мерва», авторства Ігоря Давиденко. За словами видавництва, це їхня найтрешовіша, у гарному розумінні слова, робота. Повсталі мерці та прадавнє прокляття, суворі військові та налякані селяни, чорний гумор та яскрава сільська естетика, еротичні сцени та купа грайливо з’їдених мізків. І що важливо — перший том серії уже готовий. Дев’яносто сторінок шикарного малюнку та захопливої зомбі-історії у твердій палітурці великого формату вже готуються до друку і незабаром розпочнеться передзамовлення.

 

 

 

Вишенькою на торті, хай навіть ліцензованою і дбайливо перекладеною, а не рідною, став «Провіденс» від Алана Мура та Джейсен Барровз. Це монструозне дослідження творчості дивака з Провіденсу, яке ймовірно ставило собі за мету не зіткати із всіх творів Лавкрафта єдине мереживо, а дещо поглузувати із тієї забаганки фанатів. Проте цей твір створив неймовірний екскурс у епоху Америки 1920-х років і із витонченою та приголомшливою манерою нортгемптонського бороданя подарувало нам новий шедевр.
Художником, як і в «Неономіконі», приквелом та сиквелом якого водночас є «Провіденс», залишається Джейсен Барровз із своїм деталізованим малюнком.

Українською «Провіденс» вийде в трьох томах збільшеного формату, продовжуючи колекційну бібліотеку Алана Мура від видавництва Vovkulaka. Права придбані на всю серію, тож видавець планує зробити паузи між томами якнайкоротшими і завершити видання всього «Провіденсу» до кінця 2022-го року.

А на останок слід згадати, що буквально вчора «Неономікон» відправився до друку, тож під Гелловін усі передзамовники отримають приємні подаруночки.

Читайте також

MANGUA #26: Пан Юрій покидає канал або як ми на ComicCon Ukraine з’їздили

MangUA

НОВІ КОМІКСИ, ВАШІ ПОДАРУНКИ, багато вражень та захвату (MariAm)

Видавництво Vovkulaka анонсувало перший український науково-популярний комікс

Блез Паскаль і Комбінаторика

«Залізна Голова» змінить формат

Залізна Голова

Не зовсім адаптація — Огляд коміксу «Дюна. Книга 1»

Дюна. Книга 1

Труднощі Адаптацій: Poison Ivy (Третя Паралель)

Poison Ivy

ТОП-5 КОМІКСІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ВАРТО ПРОЧИТАТИ! (МаріАм)

топ 5 українських коміксів

7 днів 7 коміксів. НЕСПОДІВАНІ ВІДКРИТТЯ. Неочікувані неочікуваності і мальописи, які здивували.

7 днів 7 коміксів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: