«Хєрмен», «Шкереберть», «Мерва» та «Провіденс» — видавництво Vovkulaka завершило тираду осінніх анонсів

Повернувшись з Comic Con Ukraine 2021, видавництво Vovkulaka почало по трохи показувати публіці які новинки припасло для української спільноти. Нещодавно ми розповідали про перший український науково-популярний комікс «Блез Паскаль і Комбінаторика» та переформатування комікс-серії «Залізна Голова». Сьогодні ж прийшов час для лавкрафтіанщини та відсилань до «Таксиста» від Vovkulaka.

Усього на кінець припасли чотири титули. Перший з них — оповідь про долю поодинокого щупальця, шо мандрує суходолом та літає край неба, розмірковує про своє буття і веде філософські диспути. І це все поки навколо палає вогонь, падають літаки і відбуваються соціальні катаклізми. Загалом, все йде шкеребереть, тож так і назвали комікс. «Шкереберть» створено Денисом Волченковим, а намальовано Максимом Швецовим. Поки без дат.

Крім цього, показали мальопис «ХЄРМЕН». Це відбитий кримінальний бойовик із сарказмом та кров’якою, зламаними кістками та рожевим дідло… Усім, що ми так любимо й потребуємо. Автор сюжету та сценарію цього твору, Денис Задоєний. При створенні всесвіту, героїв та сюжету він черпав натхнення з таких класичних творів, як: «Таксист» Скорцезе та «Місто Гріхів» Міллера. Тож гумор тут дещо специфічний, а бійки – летальні та безкомпромісні. Художники мальопису: Олексій Кутько, Олена Смородіна, Дмитро Калініченко, — подарують вам стовідсоткове занурення у нетрі похмурого мегаполіса, в якому завжди дощить.

“ХЄРМЕН” має закінчений сюжет і обсяг близько 100 сторінок, які видадуть у твердій палітурці в першій половині 2022 року.

Останнім анонсом мальопису від українських авторів стала «Мерва», авторства Ігоря Давиденко. За словами видавництва, це їхня найтрешовіша, у гарному розумінні слова, робота. Повсталі мерці та прадавнє прокляття, суворі військові та налякані селяни, чорний гумор та яскрава сільська естетика, еротичні сцени та купа грайливо з’їдених мізків. І що важливо — перший том серії уже готовий. Дев’яносто сторінок шикарного малюнку та захопливої зомбі-історії у твердій палітурці великого формату вже готуються до друку і незабаром розпочнеться передзамовлення.

 

 

 

Вишенькою на торті, хай навіть ліцензованою і дбайливо перекладеною, а не рідною, став «Провіденс» від Алана Мура та Джейсен Барровз. Це монструозне дослідження творчості дивака з Провіденсу, яке ймовірно ставило собі за мету не зіткати із всіх творів Лавкрафта єдине мереживо, а дещо поглузувати із тієї забаганки фанатів. Проте цей твір створив неймовірний екскурс у епоху Америки 1920-х років і із витонченою та приголомшливою манерою нортгемптонського бороданя подарувало нам новий шедевр.
Художником, як і в «Неономіконі», приквелом та сиквелом якого водночас є «Провіденс», залишається Джейсен Барровз із своїм деталізованим малюнком.

Українською «Провіденс» вийде в трьох томах збільшеного формату, продовжуючи колекційну бібліотеку Алана Мура від видавництва Vovkulaka. Права придбані на всю серію, тож видавець планує зробити паузи між томами якнайкоротшими і завершити видання всього «Провіденсу» до кінця 2022-го року.

А на останок слід згадати, що буквально вчора «Неономікон» відправився до друку, тож під Гелловін усі передзамовники отримають приємні подаруночки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво “РМ” представило план випуску коміксів DC на 2023 рік

РМ план

Комікс «Легенда про Корру: Руїни імперії» нарешті з’явиться в Україні

ЛЕГЕНДА ПРО КОРРУ: РУЇНИ ІМПЕРІЇ

«Хєрмен» | Огляд українського супергеройського мальопису (Третя Паралель)

xmen review thumb

Труднощі Адаптацій: Blade (Третя Паралель)

blade thumb

ГОБІТ І КОРОЛІВСТВО КРИВИХ ШРИФТІВ (Третя Паралель)

ГМ 03Гобіт

Комікс vs манґа. Велика двійка Marvel, DC – ідіоти. Інтерв’ю з Микитою Янюком (MariAm)

Микита інтерв'ю

Повернення чернігівського Дракули – відкрито передзамовлення на мальопис «Яритник»

яритник банер

Відкрито передзамовлення на довгоочікуваний мальопис «Із Пекла» Алана Мура

from hell 11

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: