web analytics

«Хєрмен», «Шкереберть», «Мерва» та «Провіденс» — видавництво Vovkulaka завершило тираду осінніх анонсів

Повернувшись з Comic Con Ukraine 2021, видавництво Vovkulaka почало по трохи показувати публіці які новинки припасло для української спільноти. Нещодавно ми розповідали про перший український науково-популярний комікс «Блез Паскаль і Комбінаторика» та переформатування комікс-серії «Залізна Голова». Сьогодні ж прийшов час для лавкрафтіанщини та відсилань до «Таксиста» від Vovkulaka.

Усього на кінець припасли чотири титули. Перший з них — оповідь про долю поодинокого щупальця, шо мандрує суходолом та літає край неба, розмірковує про своє буття і веде філософські диспути. І це все поки навколо палає вогонь, падають літаки і відбуваються соціальні катаклізми. Загалом, все йде шкеребереть, тож так і назвали комікс. «Шкереберть» створено Денисом Волченковим, а намальовано Максимом Швецовим. Поки без дат.

Крім цього, показали мальопис «ХЄРМЕН». Це відбитий кримінальний бойовик із сарказмом та кров’якою, зламаними кістками та рожевим дідло… Усім, що ми так любимо й потребуємо. Автор сюжету та сценарію цього твору, Денис Задоєний. При створенні всесвіту, героїв та сюжету він черпав натхнення з таких класичних творів, як: «Таксист» Скорцезе та «Місто Гріхів» Міллера. Тож гумор тут дещо специфічний, а бійки – летальні та безкомпромісні. Художники мальопису: Олексій Кутько, Олена Смородіна, Дмитро Калініченко, — подарують вам стовідсоткове занурення у нетрі похмурого мегаполіса, в якому завжди дощить.

“ХЄРМЕН” має закінчений сюжет і обсяг близько 100 сторінок, які видадуть у твердій палітурці в першій половині 2022 року.

Останнім анонсом мальопису від українських авторів стала «Мерва», авторства Ігоря Давиденко. За словами видавництва, це їхня найтрешовіша, у гарному розумінні слова, робота. Повсталі мерці та прадавнє прокляття, суворі військові та налякані селяни, чорний гумор та яскрава сільська естетика, еротичні сцени та купа грайливо з’їдених мізків. І що важливо — перший том серії уже готовий. Дев’яносто сторінок шикарного малюнку та захопливої зомбі-історії у твердій палітурці великого формату вже готуються до друку і незабаром розпочнеться передзамовлення.

 

 

 

Вишенькою на торті, хай навіть ліцензованою і дбайливо перекладеною, а не рідною, став «Провіденс» від Алана Мура та Джейсен Барровз. Це монструозне дослідження творчості дивака з Провіденсу, яке ймовірно ставило собі за мету не зіткати із всіх творів Лавкрафта єдине мереживо, а дещо поглузувати із тієї забаганки фанатів. Проте цей твір створив неймовірний екскурс у епоху Америки 1920-х років і із витонченою та приголомшливою манерою нортгемптонського бороданя подарувало нам новий шедевр.
Художником, як і в «Неономіконі», приквелом та сиквелом якого водночас є «Провіденс», залишається Джейсен Барровз із своїм деталізованим малюнком.

Українською «Провіденс» вийде в трьох томах збільшеного формату, продовжуючи колекційну бібліотеку Алана Мура від видавництва Vovkulaka. Права придбані на всю серію, тож видавець планує зробити паузи між томами якнайкоротшими і завершити видання всього «Провіденсу» до кінця 2022-го року.

А на останок слід згадати, що буквально вчора «Неономікон» відправився до друку, тож під Гелловін усі передзамовники отримають приємні подаруночки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

МОН (трохи) вицейвот! Аанг кліпни, якщо ти в заручниках! Комікс новини. Січень-лютий 2024. (MariAm Blog)

mariam thumbnail 1

Оголошено нову «Фантастичну четвірку»

p.ua.fantastic four main

У червні в Києві пройде фестиваль FANCON від творців Comic Con Ukraine

fancon concert copy

Комікс новини жовтень 2023. Vivat руйнує монополію РМ. Я недооцінила Химерників. Розказати про Дюну? (MariAm)

КОМІКС НОВИНИ ЖОВТЕНЬ 2023 01

Подкаст «Баляндраси» #53 — Ярослав Мішенов | Vovkulaka (Третя Паралель)

balya 53

Видавництво Vovkulaka анонсувало «Інкал». Вони святкують день народження, а подарунки отримуємо ми!

Інкал