«Хєрмен», «Шкереберть», «Мерва» та «Провіденс» — видавництво Vovkulaka завершило тираду осінніх анонсів

Повернувшись з Comic Con Ukraine 2021, видавництво Vovkulaka почало по трохи показувати публіці які новинки припасло для української спільноти. Нещодавно ми розповідали про перший український науково-популярний комікс «Блез Паскаль і Комбінаторика» та переформатування комікс-серії «Залізна Голова». Сьогодні ж прийшов час для лавкрафтіанщини та відсилань до «Таксиста» від Vovkulaka.

Усього на кінець припасли чотири титули. Перший з них — оповідь про долю поодинокого щупальця, шо мандрує суходолом та літає край неба, розмірковує про своє буття і веде філософські диспути. І це все поки навколо палає вогонь, падають літаки і відбуваються соціальні катаклізми. Загалом, все йде шкеребереть, тож так і назвали комікс. «Шкереберть» створено Денисом Волченковим, а намальовано Максимом Швецовим. Поки без дат.

Крім цього, показали мальопис «ХЄРМЕН». Це відбитий кримінальний бойовик із сарказмом та кров’якою, зламаними кістками та рожевим дідло… Усім, що ми так любимо й потребуємо. Автор сюжету та сценарію цього твору, Денис Задоєний. При створенні всесвіту, героїв та сюжету він черпав натхнення з таких класичних творів, як: «Таксист» Скорцезе та «Місто Гріхів» Міллера. Тож гумор тут дещо специфічний, а бійки – летальні та безкомпромісні. Художники мальопису: Олексій Кутько, Олена Смородіна, Дмитро Калініченко, — подарують вам стовідсоткове занурення у нетрі похмурого мегаполіса, в якому завжди дощить.

“ХЄРМЕН” має закінчений сюжет і обсяг близько 100 сторінок, які видадуть у твердій палітурці в першій половині 2022 року.

Останнім анонсом мальопису від українських авторів стала «Мерва», авторства Ігоря Давиденко. За словами видавництва, це їхня найтрешовіша, у гарному розумінні слова, робота. Повсталі мерці та прадавнє прокляття, суворі військові та налякані селяни, чорний гумор та яскрава сільська естетика, еротичні сцени та купа грайливо з’їдених мізків. І що важливо — перший том серії уже готовий. Дев’яносто сторінок шикарного малюнку та захопливої зомбі-історії у твердій палітурці великого формату вже готуються до друку і незабаром розпочнеться передзамовлення.

 

 

 

Вишенькою на торті, хай навіть ліцензованою і дбайливо перекладеною, а не рідною, став «Провіденс» від Алана Мура та Джейсен Барровз. Це монструозне дослідження творчості дивака з Провіденсу, яке ймовірно ставило собі за мету не зіткати із всіх творів Лавкрафта єдине мереживо, а дещо поглузувати із тієї забаганки фанатів. Проте цей твір створив неймовірний екскурс у епоху Америки 1920-х років і із витонченою та приголомшливою манерою нортгемптонського бороданя подарувало нам новий шедевр.
Художником, як і в «Неономіконі», приквелом та сиквелом якого водночас є «Провіденс», залишається Джейсен Барровз із своїм деталізованим малюнком.

Українською «Провіденс» вийде в трьох томах збільшеного формату, продовжуючи колекційну бібліотеку Алана Мура від видавництва Vovkulaka. Права придбані на всю серію, тож видавець планує зробити паузи між томами якнайкоротшими і завершити видання всього «Провіденсу» до кінця 2022-го року.

А на останок слід згадати, що буквально вчора «Неономікон» відправився до друку, тож під Гелловін усі передзамовники отримають приємні подаруночки.

Читайте також

Ваш маленький вклад у комікс-культуру: Де витратити ковідну тисячу?

dbbcdf81 7441 4ec3 b7f1 e00a86fbe16b

ПОМСТА, ВЕСТЕРН, КОВБОЇ. Огляд мальопису ДО ОСТАННЬОЇ КРАПЛІ КРОВІ (MariAm)

Фон3

Видавництво Molfar відкрило передзамовлення на перші книжки за ліцензією Blizzard

Diablo. Книга Адрії

Огляд коміксу «Ліга Видатних Джентельменів. Книга 1»

Ліга Видатних Джентельменів. Книга 1 - Комікс

Інтерактивний та детективний Blacksad: Under the skin | Огляд від Nikattica

Blacksad

🎃 5 моторошних мальописів до Геловіну 🎃 (MariAm)

MANGUA #26: Пан Юрій покидає канал або як ми на ComicCon Ukraine з’їздили

MangUA

НОВІ КОМІКСИ, ВАШІ ПОДАРУНКИ, багато вражень та захвату (MariAm)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: