web analytics

IBM втілить у життя Sword Art Online

IBM Japan зараз працює над проектом Sword Art Online: The Beginning, який, немов забавка з аніме, перенесе хлопців та дівчат у вигаданий світ за допомогою VR-технологій.

SAO: The Beginning не потрібні звичні контролери: ваше тіло відсканують задля створення ігрового персонажу, керувати яким ви зможете просто рухаючись, як у реальному житті. Рівень графіки, щоправда, навряд чи дозволить вам повірити у нову реальність і залишитися там.

З 18 до 20 березня триватиме тестування проекту в Японії. Понад 100 000 людей зареєструвалися, але до тестування допустили тільки 208.

Sword Art Online — це відомий аніме-серіал, події якого розгортаються у недалекому майбутньому, коли техніка сягнула рівня, що дозволяє повністю перенести всі почуття у світ комп’ютерної іграшки. З миті початку гри людина стає більше схожою на овоч, але її ігрове втілення живе повним життям.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Компанія Futureverse планує створити метавсесвіт на основі книги «Першому гравцю приготуватися»

ready player one

Valve офіційно випустила SteamVR 2.0

SteamVR

Half-Life 2: Episode One отримала VR-версію

Half-Life

VR здатне працювати як знеболювальне, довели польскі вчені

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Minecraft виходить на VR-ринок

Нові трейлери симулятора скелелазіння The Climb