id Software готує перевидання DOOM 3

У березні студія id Software випустила DOOM 3 на PlayStation VR, створивши досить гідну адаптацію культового шутера під шоломи віртуальної реальності. Як виявилося згодом, гру помітили на сайті австралійського рейтингового агенства ще в січні під кодовою назвою Project 2021А.

А сьогодні вночі на тому ж сайті реєстрацію пройшла вже Project 2021B, друга таємнича гра від id Software. Згідно даних агенції, це мультиплафтормна гра, яка матиме вдосталь сцен жорстокості та мультиплеєрний режим.

Ремастер DOOM 3 напрошується тут сам собою, бо ще до анонсу VR-версії чимало ґеймерів ремствували через відсутність “нормального” перевидання для всіх платформ. Звісно, можна було би ще посперечатися стосовно перевидання DOOM (2016), але в силу тамтешніх кривавих добивань австралійці (які є напрочуд вимогливими до такого в медіа) виставили би грі трохи вищий рівень кривавості під час реєстрації.

Реліз перевидання DOOM 3 варто очікувати не раніше серпня, а от офіційний анонс від розробників може статися досить скоро, навіть до кінця тижня.

Читайте також

У DOOM зіграли за допомогою… дискового телефона [відео]

doom 5589936

id Software подала судовий позов за використання слова “doom”

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Оголошено дату проведення та подробиці QuakeCon 2021

QuakeCon

DOOM Eternal отримає режим орди та покращення мультиплеєра

Всі Doom’и на Nintendo Switch! (Rendaros UA)

Автори DOOM Eternal, попри обіцянки, додали до гри мікроплатежі

DOOM Eternal

Фінальний стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods

Doom Eternal

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: