Ігролад та подробиці Mount & Blade II: Bannerlord

Рівно рік тому, на Gamescom 2015, палкі шанувальники середньовіччя та завоювань могли порадіти анонсу нової частини серії Mount & Blade, що продовжує збирати навколо себе вірних фанатів.

Вже у червні TaleWorlds Entertainment показали гравцям, як буде виглядати облога у новій частині. У тому відео було гарно показано екшн складову гри, що додає забавці динамічності та не дозволяє увесь час просиджувати над розробкою стратегій та планів нападу.

xsc

А на цьогорічний Gamescom розробники привезли ще один ігролад, але тепер вже можна подивитися на іншу сторону облоги. Відео демонструє, як можна в реальному часі командувати своїм військом та захищати свої володіння. Динамічно, весело, цікаво.

Крім того, TaleWorlds зазначили, що тепер буде необов’язково влаштовувати криваву розплату для кожного свого ворога, адже у грі тепер буде політична складова. Сідайте за стіл переговорів, обдурюйте, благайте про милість або утворюйте союзи. 

Дата релізу Mount & Blade II: Bannerlord досі залишається таємницею.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сідлайте коней! Mount & Blade II: Bannerlord скоро вийде в дочасному доступі

Mount&Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord вийде в ранній доступ Steam у березні 2020

Mount&Blade II: Bannerlord

Новий трейлер Final Fantasy XV про Магію Смерті

Ґеймплейний трейлер української We Are The Dwarves!

Прев’ю Mount & Blade 2: Bannerlord

Козаки в іграх, окрім «Козаків»

Gamescom 2015: п’ять хвилин ігроладу Mirror’s Edge: Catalyst

Gamescom 2015: трейлер та ігролад Homefront: The Revolution