Ігроладний трейлер та нові подробиці Civilization: Beyond Earth

Попри безумовну схожість із Civilization 5, нова частина славетної стратегічної серії Сіда Мейєра, Beyond Earth, цілком виправдовує статус повноцінного продовження. Підтвердженням цьому слугує свіжий та докладний трейлер, який наочно демонструє ігроладні цікавинки.

Зокрема, гра стартує у пост-глобалізаційний період, отже національні особливості відійдуть на задній план, а важлие місце у початку колонізації нового світу відіграватимуть спонсори — фактичні набори стартових умов. Хтось надасть вам розвідувальний зонд, щоби швидше відкритимапу довкола, а інший спонсор забезпечить додатковими робітниками.

Новознайдений світ насправді буде чужим — колонізаторам доведеться не тільки протистояти іншопланетній фауні, а й робити це з розумом, адже в Beyond Earth діятиме система харчових ланцюгів. Себто винищите багато дрібної живності — чекайте нападу величезної потвори, яка цією дрібнотою живилася.

Та найцікавішою поки виглядає система схильностей. Те, яким саме шляхом ви розвиваєте свою колонію, як взаємодієте з тутешньою природою, впливатиме на виявлення тієї чи іншої схильності. До прикладу, Гармонія ставить собі за мету підняти людство на новий щабель еволюції, генетично модифікуючи його та схрещуючи з іншопланетними видами тварин. Прихильники Панування розвивають людство завдяки науковому прогресу. Нанотехнології, суперкруті роботи, кіборги — ось що допомагає Пануванню прижитися будь-де.
Чистота, як підказує назва, зосереджена на максимальному збереженні чистоти людської раси. Філософія Чистоти передбачає, що людина має не пристосовуватися до себе, а підлаштовувати його під себе. Жодних генетичних мутацій чи кібернетичних імплантів — людське тіло бездоганне, тому його хіба запхати в екзоскелет.

А ще ж є переосмислена структура вмінь (вже не “дерево”, а “мережа”), нові умови перемоги та чимало іншого. Самі погляньте:

Нагадуємо, що вихід Civilization: Beyond Earth відбудеться 24 жовтня.

Читайте також

Зустрічайте Німеччину в новому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Зарелізилось Rising Tide, масштабне доповнення для Civilization: Beyond Earth

Ігри серії Grand Theft Auto продалися 220 мільйонів разів

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth — оцінки

У Dying Light розпочалася нова подія та безкоштовні вихідні

Dying Light

У березні підписники PS Plus отримають рімейк Final Fantasy VII

Baldur’s Gate 3 отримала масштабне оновлення з новим контентом

Baldur's Gate 3

У Dragon Age 4 мав бути мультиплеєр. На щастя, його вчасно викинули

Dragon Age 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: