Зустрічайте Німеччину в новому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Компанія Firaxis продовжує ознайомлювати ґеймерів з новими країнами та їх керівниками у 4Х-стратегії Sid Meier’s Civilization VI. Цього разу ви маєте змогу подивитися на войовничого Фрідріха Барбароссу та особливості гри за Німеччину.

Фрідріх Барбаросса – правитель Священної Римської імперії та король Німеччини, який здобув чимало величних перемог за своє життя та залишався воїном до самої смерті, що скосила його під час Третього Хрестового походу.

Барбаросса може обирати додаткову військову доктрину, а німецьке військо буде особливо ефективним у боротьбі з містами-державами. У своїх містах Барбаросса може будувати один додатковий район (навіть якщо чисельність населення менша за необхідну).

Унікальним районом німців буде Ганза, який замінить промислову зону та пришвидшить виробництво, але лише якщо він розташований поряд з іншими районами чи місцями покладу ресурсів.

xsc
Унікальним юнітом буде субмарина, що буде ефективною у відкритому океані та буде легко та швидко створюватися у великих кількостях.

xsc

Чекайте релізу Sid Meier’s Civilization VI вже 21 жовтня. Гра буде доступною лише користувачам ПК.

Читайте також

До Civilization VI додадуть не лише кхмерів

Civilization VI | Indonesia

Кхмери завітають до Civilization VI

Civilization VI | Khmer

Найкраща ігрова музика 2016

Обираємо гру року | PUGA 2016

Огляд Sid Meier’s Civilization VI

Обираємо художнє оформлення року | PUGA 2016

Обираємо музичне оформлення року | PUGA 2016

Обираємо лиходія року | PUGA 2016

Популярне