Ігрова настільна адаптація «Цивілізація. Новий світанок» і її доповнення «Тера інкогніта» вийдуть українською

Видавництво Geekach анонсувало українську локалізацію популярної настілки Civilization: A New Dawn і її доповнення Terra Incognita, створеної за мотивами комп’ютерної гри Civilization VI від Сіда Меєра, яка здобула 8 місце у переліку найкращих ПК-ігор 2016-го. Через рік після виходу проєкту відомий ґеймдизайнер Джеймс Ніффен, автор «Нью-Анджелеса» і співавтор Forbidden Stars, створив настілку, у якій зміг передати захопливий ігролад і складний шлях доведення своєї нації до процвітання і визнання у всьому світі.

«Цивілізація. Новий світанок» — це динамічна стратегічна настільна гра, що розгортається на полі, складеному з шестигранних плиток, де після того, як гравці розставлять свої фігурки столиць і отримають планшети лідерів та лінійки дій, розпочинається справжня світова баталія. Гравцям належить розвивать свій народ у п’яти напрямках: промисловість, культура, наука, економіка і військова справа. Завдяки цьому розширюються підконтрольні володіння, отримуються ресурси, будуються нові міста, запроваджується оборона від ворожих нападів або розробляється план атаки на сусідні країни. 

Час: 60-120 хв

Гравців: 2-4

Вік: 13+

Ціна: 2090 грн

Доповнення «Цивілізація. Новий світанок — Тера інкогніта» розширює максимальну кількість гравців до 5 осіб, дозволяє будувати спеціалізовані райони, додає форти, армії, форми правління та правила дослідження світу. У комплекті гравці знайдуть нові сегменти поля, планшети лідерів, лінійки та карти дій, карти чудес світу та перемоги, новий диск подій і різноманітні жетони. Ціна доповнення «Тера інкогніта» становить 1710 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Baldur’s Gate 3: де знайти пекельне залізо?

baldur's gate 3 20230915171910

Sony анонсувала екранізацію горору Until Dawn від творців «Воно» й «Шазама»

Until Dawn

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: