web analytics

Ілон Маск хоче зробити Twitter (X) платним для всіх користувачів

Ілон Маск у своїй розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху, яка транслювалася онлайн у понеділок, повідомив про свої плани зробити соціальну мережу X (Twitter) платною для всіх користувачів. Він вважає це необхідним кроком для вирішення проблеми з армією ботів, яка заполонила мережу і поширює спам та токсичну неправдиву інформацію. Ілон Маск повідомив про це після запитання Беньяміна Нетаньяху про його стратегію боротьби з проблемою збільшення кількості антисемітських постів.

Найголовніша причина, чому ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за використання системи X, полягає в тому, що це єдиний спосіб, який я можу придумати для боротьби з величезними арміями ботів

сказав Ілон Маск

Подробиць свого задуму Маск так і не розкрив. Тобто поки ніхто не може з упевненістю сказати, чи справді буде введена платня, коли саме це станеться і наскільки високою вона буде. А на всі листи з питаннями від журналістів, компанія не надає жодних подробиць, а лише надсилає автоматичні відповіді. Можливо, це через те, що Маск рік тому звільнив команду, яка займалася комунікацією з офісу Сан-Франциско.

Проте є те, що можна сказати напевно – маневри Маска з колись улюбленою мережею мільйонів людей вкрай негативно сприймаються користувачами, які при кожній нагоді висловлюють своє невдоволення мільярдеру в лице, як це було під час фіналу Valorant Champions. Тоді зал, щойно дізнавшись про присутність Маска, почав скандувати «Поверни Twitter».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

Секс, пияцтво та інші «Гріхи плоті» з’являться в Cult of the Lamb наступного тижня

Cult of the Lamb Гріхи плоті

«Гра продовжується». Lionsgate анонсувала «Пилу 11» і оголосила дату прем’єри

пила 10

Твіт Rockstar про трейлер GTA VI став найпопулярнішим в історії соцмережі

gta 5

Sony заявила про припинення інтеграції PlayStation 4/5 з Х (Twitter)

Sony X Twitter

«Єретик!»: тепер з Ілона Маска сміються фанати Warhammer 40000

sad elon

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon