Iron Harvest покаже вам альтернативний світ 1920-х

Iron-Harvest-Logo

Студія KING Art Games і польський художник Якуб Ружальский анонсували стратегію в реальному часі Iron Harvest. Список запланованих платформ класичний: ПК під управлінням Windows, PlayStation 4 та Xbox One. Події гри відбуватимуться у всесвіті 1920+, вигаданому Якубом, де людство, захопившись технологіями, двигунами та залізом, винайшло потужні крокуючі машини. У «Залізному врожаї» колишня могутня зброя стане частиною повсякденного життя.

Під час першої оранки поля після Першої світової війни фермери знайшли в землі безліч снарядів, колючий дріт, зброю, осколки і кулі. Вони назвали це Залізним урожаєм.

Головними державами на мапі всесвіту 1920+ є Саксонська імперія, Республіка Поланія та Русвєт.

Перша являє собою найвпливовішу державу Європи з могутньою індустрією, розвиненими містами, сучасними фабриками та сильною армією, але після капітуляції в Першій світовій війні імперію охопили погані настрої, що спонукають місцеві еліти ненавидіти мирну політику свого імператора.

Республіка Поланія втілює образ Польщі, яка в цьому вигаданому всесвіті є аграрною державою, що змагається за свої статус і територію із Саксонською імперією та Русвєтом, що окупував частину країни.

Русвєт — це велика й могутня країна, що вийшла з виснажливої війни. Народ розчарований, і влада царя Ніколая слабшає. Загадковий Григорій Распутін стає все потужнішим, а в повітрі повисає запах революції.

«Ми любимо ігри на кшталт Company of Heroes або Men at War і бажаємо поєднати схожий ігролад із фантастичним світом, створеним Якубом, — розповідає керівник проекту Ян Тейсен. — Ви керуватимете персонажами-героями, роботами та солдатами в епічних битвах на відкритих мапах типу „пісочниця“. Механіки укриття та динамічне руйнування гратимуть першу скрипку в бою».

Вихід гри заплановано на 2018 рік.

Читайте також

Придбай квитки на Comic Con Ukraine та зустрінься з командою PlayUA!

Comic Con Ukraine

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

У Києві пройшла ІТ-конференція ASBIS HUB 2018. За участі PlayUA, звісно ж

ASBIS HUB 2018

Shenmue 1-2 вийдуть на ПК у серпні. Чим ще потішать нас ці перевидання?

Valve працює над створенням точніших інструментів, ніж SteamSpy

Мережею блукає детальний опис ігрової мапи Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey

Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Kingdom and Castles

Discord оновився та навчився запускати ігри

Discord

Популярне