web analytics
7drive summer cup 3

Історія тріумфу, якому не судилося статися. Огляд третього етапу 7DRIVE Summer Cup

Автор: Андрій Присяжний

Ось і пройшов екватор 7DRIVE Summer Cup. Його третій етап обіцяв бути захопливим і повним несподіванок. Одним з головних героїв обіцяла бути траса наших змагань. Чому? За всіма показниками, найкоротший з варіантів Virginia International Raceway є найскладнішим треком Кубка. Постійні перепади висот, сліпі повороти і постійна зміна темпу — все це обіцяло як водіям, так і глядачам надзвичайно цікавий етап.

Приємні несподіванки почалися одразу з практичної сесії і кваліфікації. А саме, вихід на старт симрейсера, який, через травму не брав участі у будь-яких перегонах більш як три місяці. Власне, Назар Аддаті вже у кваліфікації вирішив показати свою швидкість і, довго не роздумуючи, виграв її. Опір йому намагався чинити Віктор Кальмус, який програв Назару всього дві тисячні секунди. Найближчим переслідувачем цієї пари стала Аліна Ковтун, яка програла лідеру півтори десяті секунди. Далі, на жаль, прірва. Але, хотілося б зазначити, що непогану кваліфікацію провів Костянтин Левицький, зайнявши четверте місце.

Старт гонки пілоти вирішили провести спокійним чином, тому зі змін ми побачили тільки розмін позиціями від Віктора Кальмуса і Аліни Ковтун. А ще ми побачили провал від Костянтина Левицького, який, поки що, так і не може реалізувати свою кваліфікаційну швидкість.

Так тривало до третього кола, на якому лідер Кубка, а саме — Аліна Ковтун допускає помилку ідентичну до помилки, яка була у неї на першому етапі. Занадто швидке пониження передачі і її Toyota відправляється відпочивати на газон.

Їдучий за нею, Віктор встигає зреагувати на таку витівку Аліни, але втрата швидкості на прямій дає про себе знати. Наступний за ним, Артем Сакун, миттєво користується цим і виходить на другу позицію. Але, вже за десять хвилин гонки Артем не витримує темп і помиляється у першому повороті чим, само собою, користується Віктор Кальмус. У результаті не дуже насиченої гонки команда Trident Motorsport одноосібно, але заслужено окупувала весь подіум.

Призери спринту:

1. Назар Аддаті
2. Віктор Кальмус
3. Артем Сакун

Друга гонка почалася з пригод ще на колі прогріву. Лідери пелетону Артем Агарков та Денис Чмелюк не втримуються на холодному асфальті і вилітають на траву.

Після старту, пілоти вирішили продовжити серію краш-тестів для Toyota. Костянтин Левицький затискає Артема Агаркова між собою і Аліною Ковтун, а потім і зовсім відправляє його у стіну з гумою. Будучи вже пасажиром свого автомобіля, Артем відлітає у переможця першої гонки – Назара Аддаті.

Найбільше виграв у цій ситуації Віктор Яковенко, який з четвертого перемістився на перше місце. Одразу за ним їхала Аліна Ковтун, а замкнув трійку лідерів Костянтин Левицький.

Помилившись на виході з останнього повороту Віктор Яковенко втрачає майже всі шанси на боротьбу із Аліною і Костянтином, і на нове коло лідером виходить Костянтин Левицький.

Щоправда, радість від лідерства тривала недовго, а точніше, півтора повороту. Уже у другому повороті Костянтин не утримує свою машину і відправляється разом із нею на траву. У лідери виходить Аліна Ковтун. Дуже швидко вона наростила свою перевагу над Віктором до півсекунди-секунди. 

Чесно кажучи, в якийсь момент здалося, що Аліна зараз безапеляційно захопить лідерство і виграє основну гонку. Але, зібравшись з духом, Віктор Яковенко мав інші плани. Вже за шість кіл він скоротив відстань до Аліни до мінімуму і почав агресивно атакувати її. Продовжувалось це танго на двох до дванадцятого кола.

Віктор вирішує поїхати на обов’язковий піт-стоп, аби не втрачати дорогоцінний час у боротьбі. Впевнений, що у цей момент Аліна видихнула і сподівалась на відпочинок від постійної боротьби, але сталося по іншому. Миттєво наблизившись Віктор Кальмус почав свій пресинг лідера наших змагань. Тривав він не довго. Віктор також вирішив спробувати андеркатнути Аліну і заїхав у піти. І ця тактика спрацювала.

Зовсім невдалий піт у Аліни допомагає Сергію Сороці, Віктору Кальмусу, Назару Аддаті впевнено випередити її. І вже будучи на змагальному полотні, через брак швидкості, вона ще й пропускає Віктора Яковенко.

У першому повороті намагається атакувати його і помиляється, що призводить до розвороту. І…..просто виходить з гонки. Цей інцидент ми залишимо на розсуд глядачів.

Що ж у залишку? Віктор Кальмус абсолютно філігранно довів гонку до кінця, вигравши її. Назар Аддаті не маючи ніяких чемпіонських перспектив завершив гонку другим. А їх колега по команді — Віктор Яковенко — замкнув подіум. Хотілося б ще відмітити досить бліду гонку від Сергія Сороки, і всього п’яте місце у другій гонці.

Призери основної гонки:

1. Віктор Кальмус
2. Назар Аддаті
3. Віктор Яковенко

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

Ось такі у нас справи після третього етапу. До речі, його можна переглянути за посиланням:

Наступний, останній етап відбудеться вже 19 вересня на трасі Lime Rock Park о 21:00.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Непідвладна часу. Огляд настілки «Домініон»

Автор: Малютенко Михайло

Домініон

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

69

Автор: Андрій Присяжний

XDefiant

Розчарування цілого покоління. Огляд фільму «Ти мене любиш?»

Автор: Микола Єрьомін

Карина Химчук

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Глядач у центрі уваги. Огляд фільму “Наглядачі”

Автор: Микола Єрьомін

Наглядачі

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

65

Автор: Барлет Ярослав

another crab's treasure

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

73

Автор: Владислав Папідоха

Senua's Saga: Hellblade 2

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Автор: Малютенко Михайло

Хижі Світи