Історію створення DOOM покажуть у телесеріалі

«Masters of Doom» — саме так буде називатися серіал від USA Network, який розкаже про iD Software у їхні молоді роки: як вони долали творчі непорозуміння, як чинили революції та творили одну з найвідоміших ігор всіх часів, яку можна запустити навіть на осцилографі. Як повідомляє ресурс Deadline, перший сезон серіалу покаже злети і падіння легендарних геймдевів, починаючи з Commander Keen і закінчуючи Quake.

В основу серіалу ляже однойменна книга Девіда Кушнера, а виробництвом займуться студія братів Джеймса та Дейва Франко Ramona Films, а також The Gotham Group і UCP. Відповідальним за сценарій «Майстрів Думу» — письменник Том Бісселл, який до того був співавтором книги «Горе-творець», про виробничі перипетії фільму «Кімната». Екранізація книги, від тих же братів Франко, була номінована на премію «Оскар» у категорії «кращий адаптований сценарій».

Дата виходу серіалу ще не анонсована. Зйомки пілотної серії орієнтовно проходитимуть у 2019 році. Нагадаємо також, що 1 жовтня одразу в домашньому прокаті виходить другий фільм, що заснований на серії Doom, – «Doom: Annihilation». І йому пророкують значно гірші результати, ніж попереднику з 2005 року.

Читайте також

Фінальний стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods

Doom Eternal

Історія перезапуску Doom завершиться вже сьогодні

Doom Eternal

У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

DOOM запустили на Nintendo Game & Watch

Жахастик P.T. від Хідео Коджіми перенесли… в Doom

Стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One

Схоже у Game Pass з’явиться Doom Eternal

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: