It’s failure time. «Морбіус» ще раз провалився в прокаті

Ні, Sony, це не morbin’ time. «Морбіус», прем’єра якого відбулася 1 квітня, провалився в прокаті, а його другий тиждень показав одне з найбільших падінь в прокаті загалом. Але це не зупинило інтернет воїнів.

Останні кілька тижнів інтернет перенасичений мемами з «It’s morbin’ time». Навіть сам Джаред Лето у своєму Твіттері публікував відео з фейковим сценарієм продовження, яке отримало назву «Morbius 2: It’s Morbin’ Time». Також інтерес до фільму підняли піратські трансляції на Твічі, де фільм показували цілодобово.

Чудова піар-кампанія, подумали у Sony й вирішили запустити фільм у прокат ще раз, в надії, що цього разу все вийде. Як же вони помилялися… У п’ятницю фільм зібрав всього лиш 85 тисяч доларів у 1037 кінотеатрах. Це в середньому по 6 проданих квитків на кінотеатр.

Залишається загадкою, чи справді Sony покладали надію на те, що всі меми та жарти про фільм піднімлять до нього інтерес, чи можливо вони просто підігрували публіці? Але фактом є одне, «Морбіус» — повний провал, як по зборам (73.6 мільйонів доларів), так і по оцінкам критиків та глядачів. Меми це, можливо, єдине хороше, що є у цьому фільмі.

Читайте також

Прогулянки Нью-Йорком у пошуках самоствердження. Огляд фільму «Морбіус»

Джаред Лето

Marvel’s Midnight Suns: буде багато брутальних героїв і Людина-Павук

Marvel's Midnight Suns

Реліз фільму “Морбіус” всьоме перенесли

morbius

Ось як Джаред Лето перетворився на вампіра у фільмі “Морбіус” [трейлер]

Морбіус

Джаред Лето робить кусь у новому трейлері стрічки “Морбіус”

Морбіус

Режисер фільму “Морбіус” підтвердив появу Тома Гарді

Дебютний трейлер фільму «Морбіус» з Джаредом Лето

Acer Aspire C24-1600 — тонкий та легкий моноблок для роботи та навчання

acer c24

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: