Режисер фільму “Морбіус” підтвердив появу Тома Гарді

Як відомо, окрім суттєвої частки у фільмах Marvel про Людину-Павука Sony Pictures вічно щось мутять зі своїми власними фільмами, що вони використовують “павучих” персонажів. Свого часу галасу наробив вже перший тізер-трейлер “Морбіуса” (Morbius), адже з одного боку фільм було анонсовано як частку того ж всесвіту, що й “Веном” (Venom), а з іншого там були несподіване граффіті з Людиною-Павуком і ще більш несподіваний Майкл Кітон у ролі, судячи з усього,  Едріана Тумса з “Людина-Павук: Повернення додому” (наш огляд).

Слід зазначити, що у версії трейлеру, яка йшла в українських кінотеатрах сцени з Кітоном вже не було і це стало невеличким приводом для хвилювань, але… Схоже що у нещодавньому інтерв’ю шведському виданню MovieZine режисер “Морбіуса” Данієль Еспіноза остаточно підтвердив участь Кітона… І не тільки.

Зазвичай це дивно, коли ти дивишся на розклад перед початком знімального дня і сам стоїш на майданчику. Зйомки наче й виглядають так само як шведські [прим. —  Еспіноза потрапив до Голівуду з шведського кіно], але коли дивишся на розклад і бачиш такі імена як Джаред Лето, Майкл Кітон, Том Гарді, то це виглядає круто і дуже захоплює.

Звучить дуже надихаюче, але присутність Тома Гарді у фільмі до цього моменту офіційно не згадувалася ніде. Хоча вона, звісно, дуже логічна, адже фільми анонсовані, все-таки, як один всесвіт. Буде досить кумедно, якщо або в “Морбіусі”, або у “Веномі 2”, який продовжує розживатись гарними трейлерами, є ще й Том Голланд, хоча у нього і без того купа справ, звісно.

Цікаво, що це вже не перший раз коли Еспіноза потрапляє у дивну ситуацію з Веномом. Пам’ятаєте був у 2017 році фільм за його режисурою “Життя” (Life)? Чутки про те що це може бути несподіваний фільм про знахідку симбіоту ходили досить довго і були частково засновані на дивному використанні кадрів з фільму Сема Реймі “Людина-Павук 3” (Spider-Man 3), яке виявив один користувач на Reddit.

До речі, виконавець ролі агента ФБР Саймона Страуда у фільмі “Морбіус” Тайріз Ґібсон (нове фото актора у MovieZine теж з’явилось, разом з Еспінозою) підписав контракт на три фільми. У коміксах Страуд є своєрідним Малдером, який зазвичай ганяється за паранормальними підозрюваними типу Морбіуса та Вовко-Людини (він же астронавт Джон Джеймсон, який епізодично з’являвся у другому “Людині-Павуку” Реймі та “Веномі”).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Гра, яка нарешті розкрила потенціал PS5»: перші оцінки Marvel’s Spider-Man 2

spider man 2

Веном повертається — відкрито передзамовлення на продовження історії від Донні Кейтса українською

Веном

Прогулянки Нью-Йорком у пошуках самоствердження. Огляд фільму «Морбіус»

Джаред Лето

Труднощі Адаптацій: Venom/Carnage (Третя Паралель)

venom thumb

Marvel’s Midnight Suns: буде багато брутальних героїв і Людина-Павук

Marvel's Midnight Suns

It’s failure time. «Морбіус» ще раз провалився в прокаті

morbius

Eminem майже став Шаленим Максом у “Дорозі гніву”

Eminem

Реліз фільму “Морбіус” всьоме перенесли

morbius

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: