Йошіакі Гірабаяші про Resident Evil HD Remaster

На youtube каналі Capcom з’явилося відео, де Йошіакі Гірабаяші — продюсер Resident Evil HD Remaster вирішив розповісти ще трішки подробиць про ремастер класичної “Оселі зла”.

Пан Гірабаяші розповідає як вони збільшили роздільну здатність фонових зображень для широкоформатних дисплеїв та додали декілька сотень полігонів, щоб не стидно було видавати гру в 2015 році. Також було переозвучено переозвучено майже всіх персонажів. Незмінним залишися тільки голос Кріса Редфілда, що, мушу визнати, звучить пікантно.

Під час монологу Йошіакі можна побачити і свіжий ігролад:

Перевидання таких класичних ігор потребує неабиякого хисту та майстерності, адже присутній ризик того, що гра майже 20-річної давності не буде добре сприйматися гравцями чинного покоління. Але це безумовно потрібна річ. Resident Evil — давно стала культовою і змога повернутися до неї без потреби купляти старі консолі та шукати диски в інтернет магазинах, це чудова новина.

Нагадаю, що оригінальна Resident Evil вийшла далекого 1996 року, а в 2002 році була перевидана на консоль GameCube. Саме версія гри для консолі від Nintendo є сировиною для ремастерингу для ПК.

Читайте також

Свіжі деталі роботи над Resident Evil Revelations Collection для Nintendo Switch

Resident Evil Revelations

Виробник «Оселі зла» перезапускає серію фільмів

Відеоогляд Resident Evil 7

RESIDENT EVIL ШВИДКО ФАКТ

Огляд Resident Evil 7

Стрім Resident Evil 7 | ЗАПИС ПРОХОДЖЕННЯ

Про Resident Evil 7 та героїв попередніх частин

Анонсовано CG-фільм Resident Evil: Vendetta

Популярне