«Ми зробимо з Redfall хорошу гру»: Керівник Bethesda вірить у світле майбутнє провального шутера

Віцепрезидент Bethesda Піт Гайнс поділився своїм баченням кооперативного шутера Redfall від студії Arkane, який заслужено рознесли шквальною критикою як гравці, так й ігрові видання (включаючи наш огляд).

Він розповів, що розробники не збираються здаватися, а підтримка, оптимізація і виправлення помилок у грі ні в якому разі не буде зупинена тільки через те, що шлях Redfall «розпочався неправильно». Для того, щоби гра змогла виправдати очікування гравців, вони готові провести ще багато кропіткої роботи, яка приведе проєкт до ладу. Це потрібно для того, щоб нові гравці в недалекому майбутньому мали можливість запустити гру через Game Pass і отримати від її проходження справжнє задоволення.

Для підтвердження серйозних намірів компанії Піт Гайнс порівняв Redfall з минулими проєктами Bethesda, які зі старту мали далеко не бездоганний вигляд — The Elder Scrolls Online для ПК і Fallout 76. Він запевнив, що Redfall нічим не відрізняється від них.

Так, ми не отримали того старту, якого хотіли, але це все одно весела гра… і ми збираємося продовжувати над нею працювати. Ми будемо робити 60 кадрів в секунду. Ми збираємося зробити так, щоб це була хороша гра, тому що ми знаємо, що Game Pass живе вічно. Через десять років будуть люди, які приєднаються до Game Pass, і Redfall буде там.

розповів Піт Гайнс

Наразі гра має 31% позитивних відгуків у Steam і майже мертвий онлайн.

Цікаво, чи можливо привести до ідеального стану гру, яка з самого початку не передбачалася для виходу у широкі маси, а потрібна була тільки для того, щоб дорожче продати збанкротілу студію!?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відкриваємо серіал по Fallout разом з першими кадрами та датою виходу

p.ua.fallout main

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

«Такі ігри повинні бути незаконними». Гравці насміхаються з The Walking Dead: Destinies

The Walking Dead: Destinies

Фільм «Марвели» став найбільшим касовим провалом в історії кіновсесвіту Marvel

Марвели 1

Snoop Dogg відкрив свою ігрову студію

snoopdogg clean 1920x1080 b6e4dd7e24

Сounter-Strike 2 втратив 20% гравців за місяць після релізу

Counter-Strike 2

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Український горор існує (Фентезя UA)

ККОКОТЮХА ПІШОВ НА ХУЙЄ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: