Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

Нещодавно у офіційному блозі Blizzard з’явився допис, що у серії Overwatch (наш огляд) змінився керівник розробки. Раніше цю посаду обіймав Джефф Каплан, але він звільнився. Причину не повідомив, лише залишив повідомлення подяки:

Я покидаю Blizzard Entertainment після 19 дивовижних років. Це була справді честь мати можливість створювати світи та героїв для такої пристрасної аудиторії. Я хочу висловити свою глибоку вдячність усім у Blizzard, хто підтримував наші ігри, команди та гравців. Але особливу подяку я хочу висловити чудовим розробникам ігор, які взяли участь у творчій подорожі зі мною.

Замінив Джеффа його колега, з яким вони тривалий час співпрацювали, Аарон Келлер, який віддав компанії 18 років свого життя. Протягом яких працював над Overwatch та World of Warcraft. Аарон зауважив, що попри звільнення товариша, розробка Overwatch 2 продовжується у хорошому темпі. Автори сиквелу мають певне бачення і працюють над його реалізацією. Свіжими новинами стосовно проекту обіцяють поділитися “дуже скоро”.

Читайте також

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Death Stranding 2, Китай проти школоти, цензура в Overwatch… — #PlayNews

Saints Row (2022)

Провідні розробники Diablo 4 покинули Blizzard

diablo 4

[ОНОВЛЕНО] Бета-тест Diablo II: Resurrected розпочнеться в п’ятницю 13-го

Diablo Immortal перенесли на 2022 рік

Diablo Immortal

Президент Blizzard покинув компанію після нещодавніх протестів

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

BlizzCon 2021 скасовано!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: