Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

Минулого тижня українська студія Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes: The Awakened, однієї з найвідоміших своїх ігор про Шерлока. А сьогодні стартував грошозбір на Kickstarter, щоби залучити кошти, необхідні для завершення розробки.

Тут ми й побачили, яку віддану спільноту змогли зібрати довкола себе Frogwares — початкову суму в 70 000 євро було зібрано всього за 5 годин! А попереду ще ж 29 днів кампанії, тому розробникам може й навіть доведеться розширити перелік понаднормових цілей.

Також Frogwares оприлюднили перший трейлер гри, де Голмс і Вотсон тікають від поліції Нового Орлеану через певне “непорозуміння”. Іхоча їм наче вдалося втекти, на тамтешніх болотах наших героїв чекає щось значно небезпечніше.

А ще нам показали перший щоденник розробки, де працівники Frogwares показали світовій спільноті кадри руйнувань, спричинених російськими окупантами, розповіли про складнощі роботи умовах війни та пояснили, навіщо було вдаватися до грошозбору на Kickstarter.

Звісно, за таких умов озвучувати дату релізу гри (а вийти вона має на ПК, PS4, PS5, XB1, Xbox Series X/S і Nintendo Switch) — справа невдячна. Проте наші ігротворці сходяться на думці, що розробку Sherlock Holmes: The Awakened буде закінчено до середини 2023 року, якщо не раніше.

Читайте також

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Культ Ктулху. Алан Мур, психогеографія та вивернутий Лавкрафт. Огляд коміксу “Неономікон” (MariAm)

Фон неономікон 02

Тактичний шутер про російсько-українську війну шукає підтримки на Kickstarter

Glory to Heroes

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: