Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

Минулого тижня українська студія Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes: The Awakened, однієї з найвідоміших своїх ігор про Шерлока. А сьогодні стартував грошозбір на Kickstarter, щоби залучити кошти, необхідні для завершення розробки.

Тут ми й побачили, яку віддану спільноту змогли зібрати довкола себе Frogwares — початкову суму в 70 000 євро було зібрано всього за 5 годин! А попереду ще ж 29 днів кампанії, тому розробникам може й навіть доведеться розширити перелік понаднормових цілей.

Також Frogwares оприлюднили перший трейлер гри, де Голмс і Вотсон тікають від поліції Нового Орлеану через певне “непорозуміння”. Іхоча їм наче вдалося втекти, на тамтешніх болотах наших героїв чекає щось значно небезпечніше.

А ще нам показали перший щоденник розробки, де працівники Frogwares показали світовій спільноті кадри руйнувань, спричинених російськими окупантами, розповіли про складнощі роботи умовах війни та пояснили, навіщо було вдаватися до грошозбору на Kickstarter.

Звісно, за таких умов озвучувати дату релізу гри (а вийти вона має на ПК, PS4, PS5, XB1, Xbox Series X/S і Nintendo Switch) — справа невдячна. Проте наші ігротворці сходяться на думці, що розробку Sherlock Holmes: The Awakened буде закінчено до середини 2023 року, якщо не раніше.

Читайте також

Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Sherlock Holmes Chapter One

Жарти скінчилися: для Sherlock Holmes Chapter One вийшло сюжетне DLC

dlc baj screenshot 04

Sherlock Holmes: Chapter One стала найпродаванішою грою Frogwares

Sherlock Holmes Chapter One

Стрім Sherlock Holmes: Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One

Психотерапія для детектива. Огляд Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter One

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: