Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

Пригадуєте, українська студія Frogwares у травні тизернула свою наступну гру під кодовою назвою Project Palianytsia? Тепер настав час для повноцінного анонсу — цим таємничим проєктом є Sherlock Holmes The Awakened, не просто ремейк однойменної гри 2006 року, а справжнє переосмислення із купою сюжетних змін.

The Awakened вийде на всіх актуальних платформах — ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S і Nintendo Switch.

До всього, розробники невдовзі запустять грошозбір на Kickstarter — як не крутіть, а повномасшатбна війна суттєво вплинула на робочі процеси у Frogwares, тому студії необхідно залучити додаткові кошти на закінчення розробки гри, зокрема, на запис озвучення та інтенсивне тестування, бо ви самі бачили, наскількох платформах вийде гра. Плюс це буде хорошою можливість віддячити найзатятішим шанувальникам жменею додаткових ігрових приємнощів за підтримку наших ігротворців у ці напружені часи.

Перший трейлер Sherlock Holmes The Awakened й демонстрацію ігроладу розробники покажуть нам трохи згодом, якраз до запуску кампанії на Kickstarter (про це напишемо окремо, коли настане час). А поки ось тримайте трохи концепт-артів та скріншотів.

The Awakened є прямим продовженням Sherlock Holmes Chapter One (наш огляд). Молодий Шерлок переїхав до Лондона й разом зі своїм новоявленим напарником Джоном Вотсоном береться за свою першу велику справу. На перший погляд, їх чекали досить прості пошуки зниклої особи, але що далі просувалися наші герої, то глибше вони потрапляли в тенета підступів і змов давнього культу ктулхупоклонників, які хочуть здійснити давнє пророцтво. І боротьба з культистами та зустрічі з надприроднім не обмежаться одним тільки Лондоном — Голмс і Вотсон побувають також у швейцарській психлікарні, болотистих околицях Нового Орлеану й верховинах Шотландії.

Ми не використали нічого з оригінальної гри — ні коду, ні якихось інших напрацювань. Ми фактично створюємо The Awakened з нуля на Unreal Engine 4. Тут усе або цілком нове, або помітно перероблене з Sherlock Holmes Chapter One, яка вийшла кілька місяців тому. Також ми додали кілька повністю нових ігроладних механік, заодно переробивши кілька вже бачених, щоби дати гравцям більше знарядь для детективної справи. А оскільки сюжет і вся хронологія світу теж зазнали змін, то гра отримає повне переозвучення. Також ми суттєво переробили камеру, як і належить сучасним іграм від третьої особи, інтерфейс, анімації та кат-сцени. І такого тут ще багато. Фактично це цілком нова, де від оригіналу лишилася тільки фабула та сюжети ключових справ.

Ярослав Мартинюк, провідний дизайнер ігроладу, Frogwares

Основні зміни осучасненої Sherlock Holmes The Awakened:

 • цілковито нове графічне оформлення на Unreal Engine 4
 • нові та покращені анімації
 • повністю перероблені кат-сцени
 • додаткові механіки рослідування
 • зміни в сюжеті, щоби вписати The Awakened в оновлену хронологію молодого Шерлока
 • докладніша розповідь про зародження дружби між Голмсом і Вотсоном
 • незначні сюжетні зміни в ключових справах
 • додаткові побічні завдання
 • оновлене англомовне озвучення та багатомовний текстовий переклад (українська локалізація буде)
 • перероблений інтерфейс
 • вигляд від третьої особи
 • додаткові зручності

Що ж, виглядає і звучить все дуже багатонадійно. Frogwares — наразі найкращі творці детективних ігор у світі, які ще й знаються на створенні містичної атмосфери. Тому хай The Awakened не буде такою масштабною, як Chapter One, але вона гарантовано компенсує це концентрованою, динамічною історією та химерними елементами лавкрафтівського горору.

Чекаємо нових подробиць!

Читайте також

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Культ Ктулху. Алан Мур, психогеографія та вивернутий Лавкрафт. Огляд коміксу “Неономікон” (MariAm)

Фон неономікон 02

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Sherlock Holmes Chapter One

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: