Kickstarter підкорює настілка про милих та непосидючих собак

Уже зовсім скоро прийде час, коли доведеться взяти в руку цілу купу повідків та піти на прогулянку зі зграєю собак різних порід, статури та характерів у настільній грі Bark Avenue.

У настілці Bark Avenue гравцю доведеться взяти на себе роль вигулювача собак. Необхідно буде продумувати та оптимізувати маршрут подорожі, щоб кожний собака не тільки міг гарно побігати, пограти та принести м’ячика, а і зробити всі свої «собачі справи». Проте не слід забувати і про час, адже господарі можуть занервувати, не побачивши свого улюбленця біля своїх дверей вчасно. Тим самим вони віднімуть такі дорогоцінні бали, що впливатимуть на розвиток вашої кар’єри. Щоб стати найвидатнішим вигулювачем собак дається 17 раундів. Гру можуть грати від 2 до 5 осіб, віком від 10 років, а тривалість партії залежатиме від кількості охочих зіграти з розрахунку 15 хвилин на одного гравця. 

Щоб досягти успіху в цій забавці необхідно прораховувати, яких тварин одразу взяти на вулицю, а яких краще трохи притримати, щоб уникнути конфліктів між темпераметрами підопічних. Можливо активні та витривалі породи будуть не комфортно себе почувати під час тихих та повільних прогулянок, яких потребуватимуть деякі улюбленці. Іноді доведеться використовувати міський транспорт, щоб встигнути зайняти відмінні місця для вигулу собак або заїджати до зоомагазину. Адже це ще один спосіб рухатись по кар’єрній драбині та вирватись в лідери.

Спробуйте прогулятись округом Верхній Мангеттен у місті Нью-Йорк в компанії різношерстних собак та виконати всі їх забаганки вже в жовтні 2023 року. Розробкою та випуском гри займається австралійське видавництво Good Games Publishing.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Спробуй сховатися від ксеноморфа. «Немезида» доступна до попереднього замовлення!

Немезида

«Виноробство» незабаром повернеться. А разом з ним вийде ще й доповнення «Тоскана»!

Виноробство

Піксельне дійство. Огляд настілки «Аркадний Автомат»

Аркадний Автомат

Return to Dark Tower отримає українську локалізацію!

return to dark tower

Спроєктуй підземку! Огляд настілки «Наступна Станція Лондон»

Наступна станція Лондон

Природна композиція — Огляд настілки «Левада»

Левада

Kickstarter вимагає прозорості від творців, що використовують ШІ

kickstarter header

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: