Кінотеатр “Планета Кіно” у Львові знову запрацює з вівторка

Однією з особливостей воєнного стану є неможливість нормального функціонування таких речей як кінотеатри, однак зауваження що кіно є просто “не на часі” будуть щонайменше оманливими. Кіно дає змогу відволіктись та/або надихнутись, тож у важкі часи воно не лишає має своє місце, а може стати порятунком чи наштовхнути на геніальне рішення якоїсь з численних проблем, яких ми всі зараз зазнали через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, яке звалилося нам на голову 24 лютого 2022 року. Про роль кіно у пропаганді а одже і контр-пропаганді забувати теж не слід.

Тож вже цього вівторка кіно повернеться щонайменше у Львові: з 15 березня 2022 року у місті знову запрацює кінотеатр мережі Планета Кіно, розташований у ТРЦ “Форум Львів” за адресою вул. Під Дубом 7б. Звісно, гучних прем’єр очікувати не слід: показувати будуть те, на чому зупинились до вторгнення, тож є чудова нагода наздогнати щось що не встигли до вторгнення, наприклад українські прем’єри лютого.

Багато працівників роз‘їхались, продукти доставляти важко. Але спробуємо. Ставимо ціни нижче за звичайні, так, щоб вистачало на комунальні платежі, зарплати, платежі дистриб‘юторам (які нам трохи знизили). Мова про прибуток не йде, якщо вийдемо в нуль і працюватимемо без збитків, буде чудово.

— описав ситуацію в коментарі виданню ITC співзасновник мережі “Планета Кіно” Дмитро Деркач.

Заснована у 2008 році, Планета Кіно нараз є найбільшою мережею кінотеатрів в Україні. Про те, чи є плани відкривати щось з кінотеатрів в інших містах України наразі не повідомляється.

Читайте також

“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Том Оделл

Фільм “Довбуш” вийде в широкий український прокат після Перемоги

Довбуш

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Легенди комікс-індустрії об’єднались задля допомоги біженцям України

Comics for Ukraine: Sunflower Seeds

Прем’єра українського фільму “Памфір” відбудеться на Каннському кінофестивалі

Памфір

Це бан: Вілла Сміта на 10 років позбавили права бути на “Оскарах”

Кріс Рок

Facebook та Instagram приховують хештеґи #Bucha та #BuchaMassacre

Bucha Massacre

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: