Ключі на старт: Project CARS 3 вийде наприкінці серпня

Три тижні тому Codemasters та Slightly Mad Studios зненацька анонсували Project CARS 3 і на превелику втіху шанувальників чекати її лишалося щонайбільше до кінця літа. Втім, розробники нарешті повідомили точну дату релізу — 28 серпня. Що ж, фразу про “кінець літа” вони сприйняли дещо буквально.

Project CARS 3 вирішила брати не стільки збільшенням масштабів, скільки глибиною своїх змін. Гравців чекатиме повністю новий режим кар’єри, а також суттєво поліпшена система кастомізації вашого авто. І без перебільшення, щойно ви знайдете машину собі до смаку, вона запросто зможе вам прослужити до кінця кар’єрного режиму — за умови, якщо вам вистачатиме грошей на регулярні поліпшення.

А в мультиплеєр, нагадуємо, що звичного швидкого пошуку та турнірів додадуть асинхронний режим Rivals, поданий у вигляді щоденних, щотижневих та щомясцічних заїздів, де потім результати всіх гравців зіб’ють в одну велику глобальну таблицю.

Найбільше зараз турбують дві речі. По-перше, невідомо, чи матиме гра крос-плей — а такий крок був би цілком логічним. А по-друге, невідомо, в якій саме крамниці продаватимуть версію для ПК.

Що ж, до 28 серпня часу ще вдосталь, тому ці та інші речі стосовно Project CARS 3 розробники нам неодмінно уточнять.

Читайте також

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Автори DiRT 5 розповіли про режим кар’єри

dirt 5

Безкоштовна Total War, Кейдж-пророк, анонс Project CARS 3 — PlayNews

Detroit: Become Human

Врум-врум! Анонсовано Project CARS 3

Codemasters забрали собі серію WRC. Що тепер буде з Dirt Rally?

У F1 2020 ви зможете створити свою команду

f1 2020

Ігри закликають нас залишатися вдома

Dirt Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 отримає ультимативне видання з усіма DLC

Dirt Rally 2.0