Ключі на старт: Project CARS 3 вийде наприкінці серпня

Три тижні тому Codemasters та Slightly Mad Studios зненацька анонсували Project CARS 3 і на превелику втіху шанувальників чекати її лишалося щонайбільше до кінця літа. Втім, розробники нарешті повідомили точну дату релізу — 28 серпня. Що ж, фразу про “кінець літа” вони сприйняли дещо буквально.

Project CARS 3 вирішила брати не стільки збільшенням масштабів, скільки глибиною своїх змін. Гравців чекатиме повністю новий режим кар’єри, а також суттєво поліпшена система кастомізації вашого авто. І без перебільшення, щойно ви знайдете машину собі до смаку, вона запросто зможе вам прослужити до кінця кар’єрного режиму — за умови, якщо вам вистачатиме грошей на регулярні поліпшення.

А в мультиплеєр, нагадуємо, що звичного швидкого пошуку та турнірів додадуть асинхронний режим Rivals, поданий у вигляді щоденних, щотижневих та щомясцічних заїздів, де потім результати всіх гравців зіб’ють в одну велику глобальну таблицю.

Найбільше зараз турбують дві речі. По-перше, невідомо, чи матиме гра крос-плей — а такий крок був би цілком логічним. А по-друге, невідомо, в якій саме крамниці продаватимуть версію для ПК.

Що ж, до 28 серпня часу ще вдосталь, тому ці та інші речі стосовно Project CARS 3 розробники нам неодмінно уточнять.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2

Нова GRID Legends від Codemasters вийде у 2022 році

GRID Legends