Врум-врум! Анонсовано Project CARS 3

Любите поганяти на крутих автівках, не відриваючись від вашого ПК чи консолі? Codemasters та Slightly Mad Studios знають про це і з радістю анонсували Project CARS 3.

Як і в попередніх частинах серії, на нас чекають сотні гоночних автомобілів, але тепер перед вами відкриваються широкі можливості кастомізації. Окрім свого автопарку, можна буде налаштовувати і протагоніста гри, але як саме — поки невідомо.

У третій частині Project CARS на вас чекають нова система прогресу, переосмислений режим сюжетної кампанії та мультиплеєр з чотирма режимами гри, один із яких буде асинхронним і багато в чому повторюватиме Dirt Rally з її щоденними, щотижневими та щомісячними випробуваннями, які потім збирають результати всіх учасників у справді глобальну таблицю.

Що ж, зате тепер зрозуміло, чому Fast & Furious Crossroads виглядає так незугарно — нею займалася вкрай мала частка Slightly Mad Studios, тоді як основна частина розробників останніх 18 місяців у поті чола трудилася над Project CARS 3.

Реліз Project CARS 3 очікується вже цього літа, тож готуйте гаманці. Серед платформ було оголошено ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Розпочалося попереднє замовлення Project CARS 3

Порадник ґеймера: Серпень 2020

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Ключі на старт: Project CARS 3 вийде наприкінці серпня

Автори DiRT 5 розповіли про режим кар’єри

dirt 5

Безкоштовна Total War, Кейдж-пророк, анонс Project CARS 3 — PlayNews

Detroit: Become Human

Codemasters забрали собі серію WRC. Що тепер буде з Dirt Rally?

Fast and Furious Crossroads перенесли на серпень. От і добре, бо там біда

Fast and Furious Crossroads

Популярне