web analytics

Врум-врум! Анонсовано Project CARS 3

Любите поганяти на крутих автівках, не відриваючись від вашого ПК чи консолі? Codemasters та Slightly Mad Studios знають про це і з радістю анонсували Project CARS 3.

Як і в попередніх частинах серії, на нас чекають сотні гоночних автомобілів, але тепер перед вами відкриваються широкі можливості кастомізації. Окрім свого автопарку, можна буде налаштовувати і протагоніста гри, але як саме — поки невідомо.

У третій частині Project CARS на вас чекають нова система прогресу, переосмислений режим сюжетної кампанії та мультиплеєр з чотирма режимами гри, один із яких буде асинхронним і багато в чому повторюватиме Dirt Rally з її щоденними, щотижневими та щомісячними випробуваннями, які потім збирають результати всіх учасників у справді глобальну таблицю.

Що ж, зате тепер зрозуміло, чому Fast & Furious Crossroads виглядає так незугарно — нею займалася вкрай мала частка Slightly Mad Studios, тоді як основна частина розробників останніх 18 місяців у поті чола трудилася над Project CARS 3.

Реліз Project CARS 3 очікується вже цього літа, тож готуйте гаманці. Серед платформ було оголошено ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Обидві Project CARS скоро зникнуть із продажу

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2