Врум-врум! Анонсовано Project CARS 3

Любите поганяти на крутих автівках, не відриваючись від вашого ПК чи консолі? Codemasters та Slightly Mad Studios знають про це і з радістю анонсували Project CARS 3.

Як і в попередніх частинах серії, на нас чекають сотні гоночних автомобілів, але тепер перед вами відкриваються широкі можливості кастомізації. Окрім свого автопарку, можна буде налаштовувати і протагоніста гри, але як саме — поки невідомо.

У третій частині Project CARS на вас чекають нова система прогресу, переосмислений режим сюжетної кампанії та мультиплеєр з чотирма режимами гри, один із яких буде асинхронним і багато в чому повторюватиме Dirt Rally з її щоденними, щотижневими та щомісячними випробуваннями, які потім збирають результати всіх учасників у справді глобальну таблицю.

Що ж, зате тепер зрозуміло, чому Fast & Furious Crossroads виглядає так незугарно — нею займалася вкрай мала частка Slightly Mad Studios, тоді як основна частина розробників останніх 18 місяців у поті чола трудилася над Project CARS 3.

Реліз Project CARS 3 очікується вже цього літа, тож готуйте гаманці. Серед платформ було оголошено ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

Читайте також

Анонсовано F1 2021. Гру вже можна передзамовити

F1 2021

Зіграйте у DiRT 5 безкоштовно і купіть інші частини зі знижкою

DIRT 5

Нової Need for Speed цьогоріч не буде

Need for Speed Heat

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Humble Bundle зібрали багато ігор Codemasters у новому наборі

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

Dirt 5

EA хоче придбати Codemasters за 1,2 млрд $. Що тепер буде з Need for Speed?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: