Колишні працівники Crytek Sofia відроджують Black Sea Studios

Співпрацівники болгарського офісу Crytek, зачиненого 20 грудня, продовжують роботу під брендом Black Sea Games. До 2008 року студія мала назву Black Sea Studios, а потім її придбала Crytek.

Твіттер Black Sea Games зареєстровано в листопаді, що може свідчити про інформованість болгарської студії щодо фінансових проблем Crytek.

WorldShift, останній проект незалежної Black Sea Studios

У прес-релізі, опублікованому вчора, зазначено: «Наша мета полягає у створенні гардкорних ігор, що розважатимуть гравців знов і знов. Ми вважаємо, що найкращий ігровий досвід приходить з випробуванням гравців свідомим вибором разом зі свободою створювати (і поширювати) власні ігрові сюжети».

Black Sea Studios є розробником стратегії Knights of Honor і тактичної ролівки WorldShift. У складі Crytek студія займалася розробкою багатокористувацької Arena of Fate. Наразі Black Sea Games працює над неанонсованим проектом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Про що був Crysis 1?! (Я – Тадаші)

Крузіс нове

Crysis – від успіху до провалу | Як Electronic Arts знищили цю серію? (Я – Тадаші)

untitled 1

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

crytek

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis