Комікс «Легенда про Корру: Руїни імперії» нарешті з’явиться в Україні

Такою гарною новиною українське видавництво Lantsuta Publishing поділилося у соцмережах. Вони повідомили, що вже розпочали переклад тексту, а сам комікс буде доступний для придбання вже цієї осені.

The Legend of Korra: Ruins of the Empire — це останній комікс в серії, що ілюструє події, які розвиваються після четвертого сезону мультсеріалу «Аватар: Легенда про Корру», в якому героїня змогла повернути баланс між світом людей та духів, перемігши Захіра — засновника і лідера секти Червоний Лотос. Комікс написаний співавтором серіалу Майклом Данте ДіМартіно та намальований Мішелью Вонґ, яка консультувалася з Браяном Конецьким, що є одним з творців мультсеріалу про пригоди Аанґа та Корри.

Видання «Легенда про Корру: Руїни імперії» складається з трьох частин, події яких відбуваються в Королівстві Землі. У першій частині Корра, Асамі, Мако та Болін повинні будуть відкинути всі суперечки між собою та знайти спосіб запобігти початку нової громадянської війни. У наступній — аватару потрібно буде допомогти Ву запровадити демократичний лад в своєму Королівстві та зупинити командира Ґуаня, що збирається застосувати нові технології для створення справжньої імперії з агресивною внутрішньою та зовнішньою політикою. У останній частині по містах розповсюдиться технологія «промивання мізків», що вводитиме в оману простих громадян та загрожуватиме проведенню чесних виборів. Коррі та її союзникам, яким ще не встигли промити мізки, доведеться застосувати максимум своїх сил для одержання перемоги демократії над тоталітаризмом.

Авторка: Колінчук Анна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Культова «Танкістка» стала доступною до передзамовлення

Танкістка

Видавництво Lantsuta відкрило передзамовлення на «ДНО. Том 2: Перш ніж нас спопелить світанок»

ДНО

Книги MAL’OPUS подорожчають з 15 серпня

Scott Pilgrim

«Видавництво» підійме ціни на свої книги з наступного тижня

Світ Едени

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Чі. Життя однієї киці

«Видавництво» відкрило передзамовлення на продовження пригод Елі й Ґастона

Еллі й Ґастон: Ліс Спогадів

Ми впевнені у близькій перемозі України в цій війні — Стан справ у видавництва Lantsuta

«Довгий Джон Сільвер»

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: