Kariba

Компактна милота — Огляд настілки Kariba

Автор: Малютенко Михайло

Кожен, хто добре знається на настільних іграх, точно знає про феномен Райнера Книції. Ця унікальна людина створила понад 700 ігор за свою кар’єру, зробивши довкола себе справжній культ особистості, який не має аналогів у індустрії. Цей автор — справжня легенда. Поняття “погана гра” і “Райнер Кніція” зустрічаються в одному реченні лише один раз в історії людства, і саме це речення ви зараз читаєте. Це абсолютно унікальна постать, приголомшливий автор, який своєю творчістю сформував і мої настільні смаки.

Тож побачивши ім’я автора настільної гри Kariba, у мене не було сумнівів, що ця гра мені сподобається і саме так воно і сталося, що мене абсолютно не дивує.

У локалізованій видавництвом Pakufuda грі Kariba гравці по черзі розігрують карти тварин з руки, які приходять до оази вгамувати спрагу. Якщо тварин одного типу біля оази стає три або більше, вони відлякують найближчу групу тварин менших за рангом (і розміром). Усіх цих переляканих тварин гравець забирає як переможні очки. Слони відлякують носорогів, носороги страусів, страуси відганяють сурикатів, сурикати мишок, а мишей, найнижчого ступеня в харчовому ланцюжку, бояться величезні слони.

Проста ідея, кумедна тематика, елегантна механіка з невеликою кількістю змінних, милий арт та почерк Райнера Книції — усі ці компоненти об’єднуються в класний продукт, в який може грати будь-хто.

Тактичний компонент і фактор успіху відносять «Kariba» в сімейну категорію, і як на мене, вона має все ті ж якості що і «LAMA», нещодавно номінована на Spiel Des Jahres.

Kariba доволі емоційна, весела гра, яка цілком залежить від рішень гравців за столом, незважаючи на те, що цих рішень не так багато. Вони тут типові, як і в кожній картковій грі, але впливають на всіх учасників, що і викликає багато емоцій. Саме через ці емоційні компоненти я і повертаюся до деяких настільних ігор знову і знову, і «Kariba» не виключення. 

Kariba дійсно дуже мила гра, що запам’ятовується. І хоча вона може не вселяти оптимізму своїм розміром та оформленням, я вкотре переконуюсь, що ці фактори взагалі не мають ніякого значення. Це чудовий продукт, який приємно тримати в руках. І що значно важливіше, в це цікаво грати. Kariba, на мій погляд, чудова гра для сімейної аудиторії, а також для тих, хто цінує творчість геніального автора, Райнера Кніції.

Придбати настільну гру Kariba з локалізованими правилами від видавництва Pakufuda можна за цим посиланям.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Пропускати заборонено! Огляд Shadow Gambit: The Cursed Crew

89

Автор: Михайло Петрунів

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Закоханість в мініатюрі — Огляд настілки Mada

Автор: Малютенко Михайло

Mada

Про жабу і гадюку. Огляд фільму «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.Голодні ігри 7

Перший подіум для української команди на Кубку світу з симрейсингу!

Автор: Андрій Присяжний

grand finals

Драма останніх семи хвилин. Огляд третього етапу КМАМК GT3 Endurance Championship

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Погляд у майбутнє. Огляд першого етапу 7DRIVE Electric Challenge

Автор: Андрій Присяжний

porsche mission r concept 17

Найкоротший, але чи дійсно найгірший? Огляд фільму «Марвели»

Автор: Андрій Присяжний

Марвели 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: