Konami. Проблеми продовжуються

Схоже проблеми японського гіганта ігробудівництва Konami більші, ніж ми думали. Втратою творця серії Metal Gear Хідео Коджіми проблеми корпорації не завершилися. Мережею ширяться чутки, що Konami призупиняє розробку всіх ААА проектів на консолі і ПК за виключенням серії футбольних симуляторів Pro Evolution Soccer. Про це вже пишуть Eurogamer, французький Gameblog та інші західні видання.

2000px-Konami.svg

Опираючись на їх інформацію, компанію покинув також технологічний директор Жуль’єн Мерсерон. Причиною стало його не задоволення політикою компанії щодо відходу від консольного ринку задля збільшення своєї присутності на мобільному.

Окрім зарелізеного на тижні PES 2016, якість ПК порту якого просто жахлива (гра портована з консолей минулого покоління), Konami очікують на реліз онлайн складової Metal Gear Solid V та, вочевидь, використають ліцензію на торгову марку Euro 2016. Що буде після цих релізів невідомо. Можливо японці продовжать виробництво дорогих ААА проектів, а можливо націляться тільки на мобільні платформи. Як це в’яжеться з заявами ігроробів про те, що Phantom Pain буде не останньою Metal Gear, навіть попри втрату Коджіми — не ясно…

Я, до слова, не розумію чим керуються боси корпорації, адже одна тільки серія Metal Gear окупилася декілька разів і кожна нова гра серії ставала бестселлером та системселлером PlayStation. І тут раптом вирішується урізати фінансування п’ятої частини, на яку вже було витрачено близько $80 млн, внаслідок чого гра втрачає цілу заключну главу.

Як передає той же Eurogamer, японські блоґери стали постити багато витоків з Konami, де працівники починають бити тривогу в нерозумінні ситуації. Що з цього всього потоку випливе? Зачекаємо, побачимо…

kojima

Читайте також

Огляд Pro Evolution Soccer 2019

Pro Evolution Soccer 2019 | PES 2019

PlayNews #327 — PES, PUBG, Shenmue

Pro Evolution Soccer 2018 | PES

Огляд Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

Super Bomberman R перестане бути ексклюзивом Nintendo Switch

Super Bomberman R

У бажаючих випробувати Metal Gear Survive до виходу буде ще один шанс

Konami коротко показала ігроладні механіки Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

PES 2018: ПК-версія більше не буде обрубком

Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

Популярне