web analytics

Konami. Проблеми продовжуються

Схоже проблеми японського гіганта ігробудівництва Konami більші, ніж ми думали. Втратою творця серії Metal Gear Хідео Коджіми проблеми корпорації не завершилися. Мережею ширяться чутки, що Konami призупиняє розробку всіх ААА проектів на консолі і ПК за виключенням серії футбольних симуляторів Pro Evolution Soccer. Про це вже пишуть Eurogamer, французький Gameblog та інші західні видання.

2000px-Konami.svg

Опираючись на їх інформацію, компанію покинув також технологічний директор Жуль’єн Мерсерон. Причиною стало його не задоволення політикою компанії щодо відходу від консольного ринку задля збільшення своєї присутності на мобільному.

Окрім зарелізеного на тижні PES 2016, якість ПК порту якого просто жахлива (гра портована з консолей минулого покоління), Konami очікують на реліз онлайн складової Metal Gear Solid V та, вочевидь, використають ліцензію на торгову марку Euro 2016. Що буде після цих релізів невідомо. Можливо японці продовжать виробництво дорогих ААА проектів, а можливо націляться тільки на мобільні платформи. Як це в’яжеться з заявами ігроробів про те, що Phantom Pain буде не останньою Metal Gear, навіть попри втрату Коджіми — не ясно…

Я, до слова, не розумію чим керуються боси корпорації, адже одна тільки серія Metal Gear окупилася декілька разів і кожна нова гра серії ставала бестселлером та системселлером PlayStation. І тут раптом вирішується урізати фінансування п’ятої частини, на яку вже було витрачено близько $80 млн, внаслідок чого гра втрачає цілу заключну главу.

Як передає той же Eurogamer, японські блоґери стали постити багато витоків з Konami, де працівники починають бити тривогу в нерозумінні ситуації. Що з цього всього потоку випливе? Зачекаємо, побачимо…

kojima

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

Фанатом MGS бути круто, але дорого – ціна культової фігурки Cyborg Ninja вражає

cyborg ninja the final battle ed 3 768x1024 waifu2x photo noise2 scale

Metal Gear Solid 4 таки з’явиться на ПК і сучасних консолях

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Ремейк Silent Hill 2 отримає українську локалізацію в день релізу!

sh2 announce 10 19 22

ФК “Барселона” продовжила співпрацю з KONAMI

barcelona

Стрім Metal Gear Solid V: Ground Zeroes + Phantom Pain

Metal Gear Solid V

Стрім Metal Gear Solid: Peace Walker

Metal Gear Solid: Peace Walker

Стрім Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots