Konami. Проблеми продовжуються

Схоже проблеми японського гіганта ігробудівництва Konami більші, ніж ми думали. Втратою творця серії Metal Gear Хідео Коджіми проблеми корпорації не завершилися. Мережею ширяться чутки, що Konami призупиняє розробку всіх ААА проектів на консолі і ПК за виключенням серії футбольних симуляторів Pro Evolution Soccer. Про це вже пишуть Eurogamer, французький Gameblog та інші західні видання.

2000px-Konami.svg

Опираючись на їх інформацію, компанію покинув також технологічний директор Жуль’єн Мерсерон. Причиною стало його не задоволення політикою компанії щодо відходу від консольного ринку задля збільшення своєї присутності на мобільному.

Окрім зарелізеного на тижні PES 2016, якість ПК порту якого просто жахлива (гра портована з консолей минулого покоління), Konami очікують на реліз онлайн складової Metal Gear Solid V та, вочевидь, використають ліцензію на торгову марку Euro 2016. Що буде після цих релізів невідомо. Можливо японці продовжать виробництво дорогих ААА проектів, а можливо націляться тільки на мобільні платформи. Як це в’яжеться з заявами ігроробів про те, що Phantom Pain буде не останньою Metal Gear, навіть попри втрату Коджіми — не ясно…

Я, до слова, не розумію чим керуються боси корпорації, адже одна тільки серія Metal Gear окупилася декілька разів і кожна нова гра серії ставала бестселлером та системселлером PlayStation. І тут раптом вирішується урізати фінансування п’ятої частини, на яку вже було витрачено близько $80 млн, внаслідок чого гра втрачає цілу заключну главу.

Як передає той же Eurogamer, японські блоґери стали постити багато витоків з Konami, де працівники починають бити тривогу в нерозумінні ситуації. Що з цього всього потоку випливе? Зачекаємо, побачимо…

kojima

Читайте також

Konami зненацька (пере)випустили Silent Hill 4: The Room у GOG

Silent Hill 4: The Room

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

Перші частини Metal Gear Solid знову прямують на ПК

metal gear solid 1

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

PES 2021 таки стане окремою грою

PES 2021

PES 2021 випустять у вигляді DLC

PES 2020

Новий Silent Hill? Дайте два!

Норман Рідус продовжить співпрацю з Хідео Коджімою

Norman Reedus Hideo Kojima

Популярне