Черговий рік розпочався і час знову роздавати подарунки! Хоча канікули вже добігають кінця, хто не проти витратити трохи часу на нову забавку?
Цього разу щасливим місяцем оголошено ЛЮТИЙ, тож враховуватимуться коментарі, залишені з 1 по 28 числа цього місяця.
Умови конкурсу:
От і все. А за такі не дуже хитромудрі дії ви матимете шанс отримати такі призи:
Перше місце — Assassin’s Creed Syndicate (Uplay)
Друге місце — Legend of Grimrock 2 (Steam)
Третє місце — Hitman: Absolution (Steam)
Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…
У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…
Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…
Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…
Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…
Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…
This website uses cookies.
Одне питання, а чому ігри першого місця постійно з Uplay?
Бо Юбісофт — #КомпаніяДобра.
Що за дурні питання?)
Тоді чому всі ігри не з Uplay?
Тому що Юбі варта лише перших місць.
Ну ок, хоча добра мало не буває.
я не буду постити мемчик зі схожими емблемами Юплей і ПЮ =Ь
і не буду розказувати,що якщо в UPlay переставити букви місцями,то вийде PlayU
люди,дивіться уважніше =)
скоріше,хороші туроператори)
а робити величезні і якісно наповнені тури в них виходить)
Ліпше ділились би мішками з грошима, які вам Юбі підганяють
точно,а то нам на Відьмак Інфініт бракує
Пффф, я ними навіть з редакцією не ділюся, а ти кажеш з користувачами.
>я ними навіть з редакцією не ділюся
https://uploads.disquscdn.com/images/6eed9a7135ad86a81fca707a78593551ecec287810ffffd11f68e19778030b66.gif
Пане Олеже, а чи не могли б Ви розтлумачити мені, непосвяченій, чому називаєте Ubisoft "компанією добра"? Можливо, десь на PlayUA є стаття про це, а я її не помітила?
Матеріали засекречені, але мені здається, що все почалось у 2015 році.
Олег уклав таємну угоду з Юбіками. Він повинен казати яка крута це компанія і хвалити її ігри, а за це Олегу Юбі дає багато грошей. Якщо угода таємна, то як я (або ми) знаю про неї? Дуже легко. Олег так розігнався з вихвалянням Юбіків, що стало підозрюло. Ми звинуватили його у тому, що він продався, а він довго не зміг це заперечувати. Тепер відкрито каже про це.
Отакі справи, і ми нічого не можемо змінити.
Добре, постараюсь не пропускати ваші записи)
Ого, призи щоразу крутіші і крутіші)))
Цікава ідея, зі спортивного інтересу таки приєднаюсь ;D Шкодую, що не вловив Rainbow Six: Siege, але і цього разу є за що поборотись
Колись давно виграв 2 ключики steam на playua!
Залюбки виграю ще щось! )
Ого, уже й пролетів місяць. Цікаво-цікаво, кому поталанинь уже зовсім скоро)