Конкурс «Місяць виграшних коментарів» (ЛЮТИЙ)

Черговий рік розпочався і час знову роздавати подарунки! Хоча канікули вже добігають кінця, хто не проти витратити трохи часу на нову забавку?

Цього разу щасливим місяцем оголошено ЛЮТИЙ, тож враховуватимуться коментарі, залишені з 1 по 28 числа цього місяця.

Умови конкурсу:

  • Залишати коментарі під публікаціями на сайті (кількість коментарів необмежена);
  • Коментарі повинні відповідати темі запису і мати хоч якийсь зміст. Себто плюсики, смайлики, гигикальця та інше чортовиння не пройде;
  • Дочекатись початку березня, саме тоді будуть рандомно обрані коментарі.

От і все. А за такі не дуже хитромудрі дії ви матимете шанс отримати такі призи:

Перше місце — Assassin’s Creed Syndicate (Uplay)
Друге місце — Legend of Grimrock 2 (Steam)
Третє місце — Hitman: Absolution (Steam)

PlayUA

Системний обліковий запис

  • Одне питання, а чому ігри першого місця постійно з Uplay?

        • я не буду постити мемчик зі схожими емблемами Юплей і ПЮ =Ь
          і не буду розказувати,що якщо в UPlay переставити букви місцями,то вийде PlayU
          люди,дивіться уважніше =)

      • скоріше,хороші туроператори)
        а робити величезні і якісно наповнені тури в них виходить)

      • Ліпше ділились би мішками з грошима, які вам Юбі підганяють

      • Пане Олеже, а чи не могли б Ви розтлумачити мені, непосвяченій, чому називаєте Ubisoft "компанією добра"? Можливо, десь на PlayUA є стаття про це, а я її не помітила?

        • Матеріали засекречені, але мені здається, що все почалось у 2015 році.
          Олег уклав таємну угоду з Юбіками. Він повинен казати яка крута це компанія і хвалити її ігри, а за це Олегу Юбі дає багато грошей. Якщо угода таємна, то як я (або ми) знаю про неї? Дуже легко. Олег так розігнався з вихвалянням Юбіків, що стало підозрюло. Ми звинуватили його у тому, що він продався, а він довго не зміг це заперечувати. Тепер відкрито каже про це.

          Отакі справи, і ми нічого не можемо змінити.

  • Цікава ідея, зі спортивного інтересу таки приєднаюсь ;D Шкодую, що не вловив Rainbow Six: Siege, але і цього разу є за що поборотись

  • Колись давно виграв 2 ключики steam на playua!
    Залюбки виграю ще щось! )

  • Ого, уже й пролетів місяць. Цікаво-цікаво, кому поталанинь уже зовсім скоро)

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

21 годину

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.