Консольні версії Subnautica нарешті отримали українську локалізацію

Виживастик Subnautica отримав український переклад ще в 2018 році, коли гра вийшла з дочасного доступу Steam. Щоправда, локалізація була неповною й мала відносно низьку якість, але з роками її довели до належного стану.

У той же час Subnautica перебралася на консолі, і хоча в описі грі містилася згадка про локалізацію, українського тексту там насправді не було. Саме так, розробники понад 4 роки (свідомо чи ні — це вже інше питання) брехали своїм користувачам. Лише із сьогоднішнім оновленням студія Unknown Worlds Entertainment нарешті додала підтримку української мови для Subnautica на PS4, PS5 (офіційну) й Nintendo Switch (неофіційну). Трохи згодом локалізація з’явиться також у версіях гри на Xbox One i Xbox Serіes (офіційна) та Windows Store (неофіційна).

Різниця між “офіційною” та “неофіційною” підтримкою полягає в тому, що в першому випадку розробники тестуватимуть усі майбутні оновлення окремо з українською локалізацією, щоби уникнути можливих баґів, і своєчасно її оновлюватимуть. Неофіційна підтримка такого не передбачає — розробники додадуть текст, але не проводитимуть окремих тестувань локалізації під прийдешні оновлення через брак часу чи ресурсів.


Якщо ви свого часу проґавили Subnautica, то ми всіляко вам її рекомендуємо — на відміну від більшості представників жанру, які змушують передусім ганятися за ресурсами, Subnautica справді спонукає вас спостерігати і вивчати підводний світ чужої планети, постійно підкидаючи нові таємниці й випробування вашої кмітливості, а не того, скільки часу ви вбили на збір мотлоху довкола.

 

Читайте також

Хороша гра від Ubisoft отримала українську локалізацію

rabbids

2 000 000 копій за добу! ‎Sons of the Forest увірвалась у топ продажів Steam

Sons of the Forest

У Steam почався Indie Cup Celebration 2023. Там аж 40 українських інді-ігор!

farlanders header

Стрім-інтерв’ю з українськими локалізаторами Warframe — 16.01 о 19:00

warframe

Hades II отримає українську локалізацію

hades 2

На абордаж! Українська Corsairs Legacy отримала новий ігроладний трейлер

corsair legacy 2

Вижити та перекласти разом! Як створюється українізатор Don’t Starve Together

Don't Starve Together

Творці Ghostrunner 2 показали нові концепт-арти гри

ghostrunner

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: