web analytics

Консольні версії Subnautica нарешті отримали українську локалізацію

Виживастик Subnautica отримав український переклад ще в 2018 році, коли гра вийшла з дочасного доступу Steam. Щоправда, локалізація була неповною й мала відносно низьку якість, але з роками її довели до належного стану.

У той же час Subnautica перебралася на консолі, і хоча в описі грі містилася згадка про локалізацію, українського тексту там насправді не було. Саме так, розробники понад 4 роки (свідомо чи ні — це вже інше питання) брехали своїм користувачам. Лише із сьогоднішнім оновленням студія Unknown Worlds Entertainment нарешті додала підтримку української мови для Subnautica на PS4, PS5 (офіційну) й Nintendo Switch (неофіційну). Трохи згодом локалізація з’явиться також у версіях гри на Xbox One i Xbox Serіes (офіційна) та Windows Store (неофіційна).

Різниця між “офіційною” та “неофіційною” підтримкою полягає в тому, що в першому випадку розробники тестуватимуть усі майбутні оновлення окремо з українською локалізацією, щоби уникнути можливих баґів, і своєчасно її оновлюватимуть. Неофіційна підтримка такого не передбачає — розробники додадуть текст, але не проводитимуть окремих тестувань локалізації під прийдешні оновлення через брак часу чи ресурсів.


Якщо ви свого часу проґавили Subnautica, то ми всіляко вам її рекомендуємо — на відміну від більшості представників жанру, які змушують передусім ганятися за ресурсами, Subnautica справді спонукає вас спостерігати і вивчати підводний світ чужої планети, постійно підкидаючи нові таємниці й випробування вашої кмітливості, а не того, скільки часу ви вбили на збір мотлоху довкола.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana