Консольні версії Subnautica нарешті отримали українську локалізацію

Виживастик Subnautica отримав український переклад ще в 2018 році, коли гра вийшла з дочасного доступу Steam. Щоправда, локалізація була неповною й мала відносно низьку якість, але з роками її довели до належного стану.

У той же час Subnautica перебралася на консолі, і хоча в описі грі містилася згадка про локалізацію, українського тексту там насправді не було. Саме так, розробники понад 4 роки (свідомо чи ні — це вже інше питання) брехали своїм користувачам. Лише із сьогоднішнім оновленням студія Unknown Worlds Entertainment нарешті додала підтримку української мови для Subnautica на PS4, PS5 (офіційну) й Nintendo Switch (неофіційну). Трохи згодом локалізація з’явиться також у версіях гри на Xbox One i Xbox Serіes (офіційна) та Windows Store (неофіційна).

Різниця між “офіційною” та “неофіційною” підтримкою полягає в тому, що в першому випадку розробники тестуватимуть усі майбутні оновлення окремо з українською локалізацією, щоби уникнути можливих баґів, і своєчасно її оновлюватимуть. Неофіційна підтримка такого не передбачає — розробники додадуть текст, але не проводитимуть окремих тестувань локалізації під прийдешні оновлення через брак часу чи ресурсів.


Якщо ви свого часу проґавили Subnautica, то ми всіляко вам її рекомендуємо — на відміну від більшості представників жанру, які змушують передусім ганятися за ресурсами, Subnautica справді спонукає вас спостерігати і вивчати підводний світ чужої планети, постійно підкидаючи нові таємниці й випробування вашої кмітливості, а не того, скільки часу ви вбили на збір мотлоху довкола.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3

astarion bg3 crop

У Steam можна безкоштовно зіграти у вечірковий блокбастер Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse

Українська спільнота почала роботу над локалізацією Starfield

starfield ua

Встигніть безкоштовно зіграти у Dead by Daylight на цих вихідних у Steam

dead by daylight

Інді Dark Souls, котик-революціонер, фанатська Hololive! — У що безкоштовно пограти у Steam?

Cat-aclysm

Встигніть безкоштовно зіграти у For The King і State of Decay 2 у Steam

State of Decay 2

GOG Galaxy отримав українську локалізацію

Скористайтеся нагодою безкоштовно зіграти у Forza Horizon 5 і FIFA 23 у Steam

Forza Horizon 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: