web analytics

“Космічний” старт продажів HTC Vive

HTC-Vive-Banner-1500x491

Технології віртуальної реальності розвивають не за роками, а за місяцями, і на старті року, мов ті гриби з під пожовклого осіннього листя вилазять все нові і нові шоломи віртуальної реальності. Кожен розробник жадає похвалитися своїми напрацюваннями і скласти конкуренцію більш жвавим колегам. От і сьогодні виходить один з найбільш технологічно розвинутих представників цього класу ґеймерського спорядження – HTC Vive. Варто відзначити, що пристрій є неймовірно далеким від нашої аудиторії, адже не продаватиметься на території України чи країн СНД, і має приголомшливий цінник в 800 вічнозелених.

Розробники шолому інформують, що на Vive не буде жодних ексклюзивів, адже вони шкодять розвитку галузі, що знаходиться на рівні зародження. В перспективі будь які напрацювання для Oculus Rift та PlayStation VR зможуть безперешкодно дістатися й до платформи від HTC. На цю новину швидко відреагували розробники EVE: Valkyrie, повідомивши, що їх нова забавка отримає підтримку Vive. 

Як і для більшості шоломів, список ігор які підтримує новинка дуже малий, і включає, в більшості, дрібні казуальні іграшки, та забаговані породження раннього доступу. Та всі ми знаємо, що у випадку набуття популярності, для шоломів виходитиме навіть пасьянс.

Уваги ж заслуговують такі проекти, як Fantactic Contraption, що використовує доповнену реальність для телепортації віртуального світу прямо у ваше помешкання.

Олдскульна головоломка з стилістикою 80-х років – The Gallery.

Та незрозумілий космічний бойовик Space Pirate Trainer.

Традиційно, в додаток до гігантської ціни, шолом має такі ж системні вимоги, тож якщо ви не володар GTX 970 або вище, то відкладену на шолому суму витратьте на апгрейд, і зі слізьми на обличчі починайте збирати скільки ж. Якщо ж серед наших читачів є щасливчики, яким вдалося отримати жаданий пристрій – опишіть свої враження в коментарях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

VR-гра за мотивами The Walking Dead заробила близько 29 млн доларів

The Walking Dead: Saints & Sinners

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Стрім — PlayUA виходить у VR

HTC показали нові VR-шоломи лінійки Vive Cosmos

htc vive

Пориньте у віртуальну реальність з новим набором від Humble Bundle

МТІ позбавить VR-шоломи дротів

Стала відомою дата виходу Time Machine VR