VR-гра за мотивами The Walking Dead заробила близько 29 млн доларів

Хоч The Walking Dead: Saints & Sinners не так часто обговорюється в мережі, і не користується великим попитом, але от серед власників шоломів віртуальної реальності її знає набагато більше народу. Гра містить досить багато механік та навіть варіативність сюжету.

Проект видався досить успішним, про що стало відомо з нещодавнього повідомлення розробників. Ігротворці зі студії Skydance Interactive не розповіли, скільки копії проекту було продано, але заробили вони всі понад 29 мільйонів доларів. Це неабияка сума для гри у віртуальній реальності.

Також відомо, що версію проекту для Oculus Quest купували в 10 разів частіше, ніж для Oculus Rift. Воно й не дивно, адже серія Quest дешевша, і її собі може дозволити ширше коло гравців. Зважаючи на такі успіхи, розробники продовжують активно підтримувати The Walking Dead: Saints & Sinners і поповнювати її новим контентом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

Стала відомою дата виходу Time Machine VR

WEGAME — коротко та по суті

Minecraft виходить на VR-ринок

Insomniac анонсувала вихід ще чотирьох ігор цього року

Не надто вдалий запуск віртуальної реальності у Steam

Віртуальна реальність — майбутнє ігрової індустрії

“Космічний” старт продажів HTC Vive

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: