Козак чи мушкетер: хто фехтує краще? Відповідь шукайте у Hellish Quart

Якуб Кісєль, аніматор третього “Відьмака”, Bulletstorm, а віднедавна й інді-розробник, вирішив перевірити, хто ж був найкращим фехтувальником в Європі 17 сторіччя: запорізькі козаки, польські гусари, шведські рейтари, яничари тощо.  І хоча всі попередні спроби зробити максимально автентичні двобої на мечах зазнавали невдачі (так-так, Clang, я дивлюся на тебе), з Hellish Quart все має вийти інакше. Розробники обіцяють нам не лише максимальну історичну достовірність у всьому, що стосується одягу, зброї та неповторного стилю фехтування кожного з 12 бійців, а й небачену досі фізичну модель.

На відміну від більшості файтингів, у Hellish Quart нема ніяких смужок життя. Тут усе просто: пропустив удар — програв… і втратив руку. Чи око. Чи навіть голову. До всього, попри начебто складну систему, керування у грі буде доволі простим — чотири лицьові кнопки ґеймплада, наприклад, визначатимуть кут удару та дозволять робити найпростіші комбо, а блокування ворожих ударів буде автоматичним (але тільки якщо ви ще нічого не натисли)

Hellish Quart скоро має вийти в дочасному доступі Steam, проте точна дата виходу поки невідома. Дочасна версія гри міститиме 5 бійців зі запланованих 12, стільки ж арен, 3 музичних композицій, а також два режими гри: аркадний та мультиплеєр. А впродовж року перебування в ДД, гра отримає не лише більше згаданого вмісту, а й самітну кампанію та нові рівні складності.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Історія успіху культових Козаків від GSC (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 06 095836

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія» вже доступний на Netflix

kozaky absolyutno brehlyva istoriya

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

Некст-ґен версія The Witcher 3 вийде наприкінці цього року

The Witcher 3

Співавтори саунтреку The Witcher 3, гурт Percival їде до України із сольним концертом

percival fb lviv

Оновлені версії The Witcher 3 та Cyberpunk 2077 відклали на 2022 рік

Перевидання The Witcher 3 отримало віковий рейтинг

The Witcher 3: Wild Hunt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: