Креативний директор Turn 10 Studios поділився подробицями Forza Motorsport

Кріс Есакі, креативний директор Turn 10 Studios, поділився новими подробицями майбутньої Forza Motorsport. Він стверджує, що нова частина буде найдинамічнішою споміж усіх ігор серії.

Кріс розповів, що у грі буде цілком новий кар’єрний мод та мультиплеєр, у якому будуть тренування, кваліфікації, гонки, стратегії, розклад та інше.

Зміна дня та ночі, а також різноманітні погодні умови будуть на кожній гоночній трасі. Вони матимуть прямий вплив на ігролад: від цього залежитиме температура траси, розхід резини, суміші для шин та палива, тощо. Також обіцяє точне положення сонця на трасах.

Кріс Есакі стверджує, що деталям у Forza Motorsport приділили дуже багато уваги. Особливо це стосується подряпин та бруду на машині під час гонок. Також студія попрацювала над гоночними треками і в першу чергу приділяли увагу ігроладу, і лише після візуальній складові. Що до візуалу, то трасування променів буде відбуватися в реальному часі під час гри.

Машини, які вже підтвердженні у грі, натякають на загальний фокус розробників — справжній автоспорт. Креативний директор запевнив, що гравців чекає дуже багато нових для серії Forza автомобілів, які поступово показуватимуть у майбутньому.

Чимало різноманітних систем та функцій у грі було створенно з нуля. Про це та всі інші подробиці, яких за словами креативного директора буде багато, розробники розповідатимуть поступово у майбутніх Forza Monthly.

Нагадуємо, що під час презентації Xbox & Bethesda, Turn 10 Studios представили ігроладний трейлер гри. Поки реліз Forza Motorsport обіцяють навесні 2023 року.

Читайте також

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Чого очікувати від Forza Motorsport?

Forza Motorsport

Microsoft обманює гравців, Геймплей «Dead Space 4», STALKER 2, Анонс The Last of Us Part 1, Summer Game Fest (Артем Лис)

summer game fest 8

Технології нової Forza, як завжди, на висоті

Forza Motorsport 8

Що показали на Xbox & Bethesda Game Show — частина 1

Redfall

Як вам Xbox & Bethesda Games Showcase? Ділимося враженнями!

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Подвійний Вовсаж. Враження від Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Стрім Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: