Лекторій WEGAME та особистості, яких ви зможете там послухати

Вже 10-11 вересня у Києві в “AККО Інтернешнл” відбудеться свято ґеймерської душі – WEGAME, всеукраїнська подія присвячена інтерактивним розвагам. На заході вас очікуватиме багато різноманітних веселощів та цікавинок, а серед них і профільний лекторій, на якому ви зможете послухати виступи провідних представників українського ґейм-девелопменту.

На лекторій приїдуть найкращі представники вітчизняного ґеймдеву, аби розповісти всім зацікавленим про особливості роботи в цій сфері, можливості та перспективи розробників ігор та правильний початок кар’єри.

Спікерами на WEGAME будуть:

  • Олександр Дзюба – генеральний директор Sense.Vision, що розповість вам про свою студію та її роботу, секрети успішних та прибуткових забавок, якою має бути команда розробки та багато іншого.

anons_spiker_dzyba_800x600

  •  Юрій Шевага – ґейм-дизайнер і продюсер ґейм-студії Frogwares, що розповість про досвід розробки The Sinking City. Тема його виступу – «Створення відкритого світу. Як змінився підхід до створення комп’ютерних ігор з таким поняттям як відкритий світ». Він розповість про деталі гри та труднощі, з якими вони зіштовхнулися під час її розробки.

Шевага

  • Олексій Ситянов – ґейм-дизайнер та професійний сценарист, що зараз працює у 8D Studio. Його лекція буде пов’язана з психологією, використанням її основ на практиці та як вони вплинуть на розвиток гри.

Сытянов

  • Матвій Федоренчик – засновник MintFrogs поговорить з тими, хто мріє розпочати кар’єру у сфері ґеймдеву. Він розповість про те, як почати працювати в компаніях чи гейм-студіях, які знання та професійні навички для цього потрібні і де їх можна отримати.

Федоренчик

  • Роман Рудюк – керівник освітніх програм у компанії Microsoft Ukraine розповість, як заробляти на створенні ігор у своїй лекції про Майнкрафт.

Рудюк

Звичайно ж, це не всі відомі гості, яких ви зустрінете на WEGAME. Більше інформації про лекторій ви можете знайти тут.

Якщо ви хочете дізнатися про ґеймдев від людей, що вже не перший рік цим заробляють, то обов’язково відвідайте WEGAME 10-11 вересня у Києві в “AККО Інтернешнл”!

Не гайте часу та купуйте білети для себе та своїх друзів тут вже зараз!

Читайте також

WeGame 3.0 у фактах та фото

HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

Samsung Electronics Ukraine — ексклюзивний партнер WEGAME 3.0

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

Відкрито реєстрацію на косплей-шоу фестивалю WEGAME 3.0

WEGAME Awards: хто обиратиме переможців?

WEGAME 3.0: дізнайся, де та як пройде головний український ігрофестиваль

Фестиваль WEGAME 3.0 відбудеться у квітні 2017-го

Популярне