Little Nightmares 3 не буде… Поки що

У фінансовому звіті Embracer Group компанія розповіла, що їхня студія Tarsier Studios, розробники пригодницької гри Little Nightmares, візьмуться за роботу над новими оригінальними проектами.

Я в надзвичайному захваті, нещодавно я розмовляв з виконавчим директором Tarsier та привітав його з успіхом Little Nightmares 2. Це проект, який вони самі створили, проте володіють правами на нього Bandai Namco, та видавцями виступили теж Bandai Namco. То ж це не мало значного комерційного впливу на нас… Тепер, створивши цю гру, студія рухатиметься вперед та створюватиме нові оригінальні проекти, я в захваті від цього…

Ларс Вінгефорс, генеральний директор Embracer Group

І хоч на пряму про це не говорять, та зі слів генерального директора можна зрозуміти, що в найближчі кілька років Tarsier Studios будуть займатися новими проектами та іграми, а отже третю частину Little Nightmares можна не чекати.

Little Nightmares 2, реліз якої відбувся 11 лютого, — це моторошна пригодницька гра, в якій ви граєте за Моно, молодого хлопчика, що потрапив у пастку в світі, спотвореному таємничим Сигналом. Разом з новим другом Сікс він вступає у подорож, ціллю якої є знайти джерело Сигналу.

Гра, як і у випадку з першою частиною, отримала багато позитивних відгуків від преси і, що найголовніше, від ігрової спільноти. Гравці, почувши, що третю частину в найближчі роки чекати не варто, звичайно ж, засмутилися, однак підтримали студію у нових починаннях.

Читайте також

Little Nightmares 2, Werewolf: The Apocalypse — Порадник ґеймера: Лютий 2021

Ys IX: Monstrum Nox

Отримайте Little Nightmares для Steam безкоштовно і назавжди

Little Nightmares

Embracer Group знову придбали ряд студій. Серед них автори Shadow Warrior

Shadow Warrior 3

“Боб Губко” і Destroy all Humans стали хітами, а от Desperados 3 — ні :(

Destroy All Humans!

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо копійчану гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: