Little Nightmares 3 не буде… Поки що

У фінансовому звіті Embracer Group компанія розповіла, що їхня студія Tarsier Studios, розробники пригодницької гри Little Nightmares, візьмуться за роботу над новими оригінальними проектами.

Я в надзвичайному захваті, нещодавно я розмовляв з виконавчим директором Tarsier та привітав його з успіхом Little Nightmares 2. Це проект, який вони самі створили, проте володіють правами на нього Bandai Namco, та видавцями виступили теж Bandai Namco. То ж це не мало значного комерційного впливу на нас… Тепер, створивши цю гру, студія рухатиметься вперед та створюватиме нові оригінальні проекти, я в захваті від цього…

Ларс Вінгефорс, генеральний директор Embracer Group

І хоч на пряму про це не говорять, та зі слів генерального директора можна зрозуміти, що в найближчі кілька років Tarsier Studios будуть займатися новими проектами та іграми, а отже третю частину Little Nightmares можна не чекати.

Little Nightmares 2, реліз якої відбувся 11 лютого, — це моторошна пригодницька гра, в якій ви граєте за Моно, молодого хлопчика, що потрапив у пастку в світі, спотвореному таємничим Сигналом. Разом з новим другом Сікс він вступає у подорож, ціллю якої є знайти джерело Сигналу.

Гра, як і у випадку з першою частиною, отримала багато позитивних відгуків від преси і, що найголовніше, від ігрової спільноти. Гравці, почувши, що третю частину в найближчі роки чекати не варто, звичайно ж, засмутилися, однак підтримали студію у нових починаннях.

Читайте також

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Перші скріншоти нової Alone Іn The Dark

alone in the dark 1

Саудівська Аравія придбала шматочок Embracer Group за 1 млрд доларів

Embracer Group

Понад півмільйона людей придбало Evil Dead: The Game за перших 5 днів з моменту релізу

Evil Dead: The Game

Embracer Group купить Perfect World, видавництво коміксів Dark Horse та вже купила студію 3D-анімації DIGIC Pictures

Embracer Group

Biomutant продалася накладом у мільйон примірників

Biomutant

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Потойбіччя в іграх: Little Nightmares 2, The Medium, Doom.. (Падон)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: