Lviv GameDev Conference вразить глядачів (+ знижки на квитки)

27 січня 2018 року в Львові відбудеться 7 щорічна конференція розробників — Lviv GameDev Conference 2018. У честь такого дійства PlayUA дає змогу зекономити 15% на купівлі квитків. Для цього використовуйте промокод GAMEDEV15PLAYUA (ні, вставляти 777 у казино Вулкан не треба).

Lviv GameDev Conference

Конференція збере понад 500 учасників — інді-розробників, представників великих компаній, стартаперів, видавців, інвесторів тощо — та налічуватиме 50 промовців. У кращих традиціях проходитиме все це дійство в чотири потоки з однією практичною «майстернею»:

  • GameDev Business & Promotion. Потік для власників ґеймдев-студій, а також маркетологів та продюсерів. Дізнайтесь, як кіберспорт перевернув ігрову галузь, як заробляти на ньому. Мова піде про інвестиції, тренди ігрової індустрії та видатні вітчизняні успіхи. Як побудувати студію та як нею керувати. Ідеальна команда проекту та де брати кадри для індустрії.
  • GameDev Tech. Про усе те, що полегшує життя розробникам ігор і дозволяє не витрачати роки на C++. І мова не тільки про Unity. Як створюються ігри, додатки з AR/VR-технологіями, як не відставати в цьому напрямі. Які технології краще вибрати?
  • GameDev Indie. Потік для інді-розробників. Чи можливо в сучасному світі одному створити значимий проект? Інді-лайфстайл, історії успіху тих, хто зміг прорвався та багато цікавого. Художній арт для іграшок.
  • GameDev Art. Левел-дизайн, створення персонажів, музика, створення історій. Творчість під час створення гри в її найвищому прояві.
  • Workshops. Деякі теми вимагають більш детального розкриття, ніж це можливо на півгодинній доповіді. Цей потік саме для таких майстер-класів, де прямо на місці можна навчитися чомусь новому.

Як доповнення до всього вище перерахованого, організатори обіцяють присвятити значну долю часу кіберспорту та розгляду найсучасніших технологій розробок ігор. Не обійдеться на конференції й без ігрової частини — представлення свіжих розробок ґеймдеву та шоу-кейси дозволять чудово провести час між лекціями.

Lviv GameDev Conference

Непогане дійство для того, щоби поринути у світ ігрової розробки, правда ж? Долучайтесь до Lviv GameDev Conference 2018 вже зараз!

Придбати квитки та ознайомитись із деталями ви можете на сайті конференції.
А якщо ви скористаєтесь нашим промокодом GAMEDEV15PLAYUA, то ще й отримаєте знижку 15% (окрім квитків раннього доступу).

Також не забувайте слідкувати за новинами у фейсбук-групі Lviv GameDev Conference. Попереду ще багато цікавого!
Сторінка заходу Lviv GameDev Conference 2018 в Facebook: fb.com/events/143683486226829/

Читайте також

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Casual Connect Kyiv 2017

Wargaming збере у Києві представників ґеймдеву з усього світу

Репортаж з GameDev Conference 2016

Ознайомтесь з програмою GameDev Conference 2016

Перші доповідачі GameDev Conference 2016

Як організувати IT-конференцію з нульовим бюджетом? (XGamesDev)

Розробники Below 5 років збиралися з силами і планують випустити її цього року

Below

Total War Saga: Thrones of Britannia затримається на два тижні

Total War Saga: Thrones of Britannia

Популярне