Mackerelmedia Fish: Текстова пригода на руїнах старих вебсайтів

Інді-розробники продовжують боротися з карантинною нудьгою населення. Відома як alienmelon, розробниця Наталі Лоухед зробила бразуерну гру Mackerelmedia Fish, у якій гравець приміряє на себе роль інтернет-археолога. Його ціль — врятувати уламки старих вебсайтів, поки вони остаточно не розвалились. Хоч процес цей показано у вигляді трохи фентезійному, карикатурному і кумедному, та проблеми, які піднімає у грі Лоухед, реальні, починаючи з нещодавньої зупинки підтримки Macromedia Flash (на честь якого названо гру) браузером Google Chrome, і закінчуючи тим, що багато древніх сайтів “посипались” під вагою власних скриптів і їхню несумісність один з одним, яка з роками лише зростає.

Це не перший успіх Лоухед на інді-поприщі. У 2017-му році, певного галасу у вузьких колах наробила її гра Everything is Going to be OK. У ній, серед інших стресових міні-ігор, кролик, що його пробило якимсь рухливим списом, намагається знаходити у ситуації позитив.

Втім, Mackerelmedia Fish заспокоює більше, і у наш час це принесло новій грі Лоухед не лише схвальні відгуки гравців, а й на подив велику увагу преси. Пограти у гру можна хоч зараз на сайті розробника у Itch.io.

Читайте також

В Epic Games Store з’явився магазин інді-ігор itch.io та кілька інших програм

Chronotophobia — сповнена лавкрафтівського жаху інді-гра підкорює мережу

Одеський Games Gathеring пройде у змішаному форматі

Sony готує 25 ігор для PlayStation 5. Половина з них — новинки

Тепер ви можете підтримати свої улюблені команди з Dota 2 прямо у грі

Настільна гра “Відьмак. Старий світ” вийде українською!

HTC представили VIVE Pro 2 — найпотужніший VR-шолом

Девід Лінч святкує рік на YouTube

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: