Mackerelmedia Fish: Текстова пригода на руїнах старих вебсайтів

Інді-розробники продовжують боротися з карантинною нудьгою населення. Відома як alienmelon, розробниця Наталі Лоухед зробила бразуерну гру Mackerelmedia Fish, у якій гравець приміряє на себе роль інтернет-археолога. Його ціль — врятувати уламки старих вебсайтів, поки вони остаточно не розвалились. Хоч процес цей показано у вигляді трохи фентезійному, карикатурному і кумедному, та проблеми, які піднімає у грі Лоухед, реальні, починаючи з нещодавньої зупинки підтримки Macromedia Flash (на честь якого названо гру) браузером Google Chrome, і закінчуючи тим, що багато древніх сайтів “посипались” під вагою власних скриптів і їхню несумісність один з одним, яка з роками лише зростає.

Це не перший успіх Лоухед на інді-поприщі. У 2017-му році, певного галасу у вузьких колах наробила її гра Everything is Going to be OK. У ній, серед інших стресових міні-ігор, кролик, що його пробило якимсь рухливим списом, намагається знаходити у ситуації позитив.

Втім, Mackerelmedia Fish заспокоює більше, і у наш час це принесло новій грі Лоухед не лише схвальні відгуки гравців, а й на подив велику увагу преси. Пограти у гру можна хоч зараз на сайті розробника у Itch.io.

Читайте також

Chronotophobia — сповнена лавкрафтівського жаху інді-гра підкорює мережу

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Humble Bundle випустили новий набір з іграми CI Games

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

Популярне