Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Нещодавно ми писали про те, що Sonic Origins, черговий збірник-перевидання класичних ігор про синього їжака, залишиться без частинки оригінального саундтреку, конкретно зміни торкнуться Sonic the Hedgehog 3.

Ця новина підняла нову хвилю обговорень в мережі. Вважається, що сам король попу, Майкл Джексон, написав композиції для Sonic 3, але через не доведені звинувачення у розбещенні неповнолітніх їх прибрали.

Вперше це припущення з’явилось у відео ютубера Qjimbo. У ньому він, спираючись на зачіпку з інтерв’ю Роджера Гектора, колишнього співробітника SEGA, почав порівнювати музику з гри та пісні Майкла і дійшов до висновку, що схожість однозначно присутня.

Після цього багато офіційних і не дуже джерел, то підтверджували це, то спростовували. Водночас SEGA залишалась сірим кардиналом, ніяк не коментуючи ситуацію.

Тепер же можна однозначно сказати, що Майкл таки брав участь у написанні  музики у Sonic the Hedgehog 3. Це підтвердив у твіттері Юджі Нака — колишній співробітник Sonic Team та розробник Sonic the Hedgehog 3. Він обурився, що у себе в тіктоці SEGA використала пісню Billie Jean Джексона, а от для збірника Sonic Origins змінила саундтрек.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2

Що цікавого показали на Sonic Central 2023?

sonic central