Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Нещодавно ми писали про те, що Sonic Origins, черговий збірник-перевидання класичних ігор про синього їжака, залишиться без частинки оригінального саундтреку, конкретно зміни торкнуться Sonic the Hedgehog 3.

Ця новина підняла нову хвилю обговорень в мережі. Вважається, що сам король попу, Майкл Джексон, написав композиції для Sonic 3, але через не доведені звинувачення у розбещенні неповнолітніх їх прибрали.

Вперше це припущення з’явилось у відео ютубера Qjimbo. У ньому він, спираючись на зачіпку з інтерв’ю Роджера Гектора, колишнього співробітника SEGA, почав порівнювати музику з гри та пісні Майкла і дійшов до висновку, що схожість однозначно присутня.

Після цього багато офіційних і не дуже джерел, то підтверджували це, то спростовували. Водночас SEGA залишалась сірим кардиналом, ніяк не коментуючи ситуацію.

Тепер же можна однозначно сказати, що Майкл таки брав участь у написанні  музики у Sonic the Hedgehog 3. Це підтвердив у твіттері Юджі Нака — колишній співробітник Sonic Team та розробник Sonic the Hedgehog 3. Він обурився, що у себе в тіктоці SEGA використала пісню Billie Jean Джексона, а от для збірника Sonic Origins змінила саундтрек.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Читайте також

Sonic Frontiers обмежує доступ до доповнень, якщо ви пройшли туторіал

Sonic Frontiers

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Sonic Frontiers не стануть переноситити. Фанати поки не розуміють «формат відкритих зон»

Sonic Frontiers

Sonic Origins залишиться без частинки оригінального саудтреку

Sonic Origins

Найголовніше з цьогорічного Sonic Central

Sonic Central

Фани благають SEGA відкласти реліз Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

Sonic Frontiers

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: