Майкл Джексон таки працював над саундтреком Sonic the Hedgehog 3

Нещодавно ми писали про те, що Sonic Origins, черговий збірник-перевидання класичних ігор про синього їжака, залишиться без частинки оригінального саундтреку, конкретно зміни торкнуться Sonic the Hedgehog 3.

Ця новина підняла нову хвилю обговорень в мережі. Вважається, що сам король попу, Майкл Джексон, написав композиції для Sonic 3, але через не доведені звинувачення у розбещенні неповнолітніх їх прибрали.

Вперше це припущення з’явилось у відео ютубера Qjimbo. У ньому він, спираючись на зачіпку з інтерв’ю Роджера Гектора, колишнього співробітника SEGA, почав порівнювати музику з гри та пісні Майкла і дійшов до висновку, що схожість однозначно присутня.

Після цього багато офіційних і не дуже джерел, то підтверджували це, то спростовували. Водночас SEGA залишалась сірим кардиналом, ніяк не коментуючи ситуацію.

Тепер же можна однозначно сказати, що Майкл таки брав участь у написанні  музики у Sonic the Hedgehog 3. Це підтвердив у твіттері Юджі Нака — колишній співробітник Sonic Team та розробник Sonic the Hedgehog 3. Він обурився, що у себе в тіктоці SEGA використала пісню Billie Jean Джексона, а от для збірника Sonic Origins змінила саундтрек.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Читайте також

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Sonic Frontiers не стануть переноситити. Фанати поки не розуміють «формат відкритих зон»

Sonic Frontiers

Sonic Origins залишиться без частинки оригінального саудтреку

Sonic Origins

Найголовніше з цьогорічного Sonic Central

Sonic Central

Фани благають SEGA відкласти реліз Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

Sonic Frontiers

Поля, роботи, кільця — вийшов перший ігроладний тизер Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Сумнозвісний «Сонік» 2006 року повернувся на Xbox

Sonic the Hedgehog

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: