Майкл Кітон повернеться до ролі Бетмена в серіалі від HBO Max

Чутки про те, що Майкл Кітон може повернутись до ролі Бетмена зразка 1989 року, ходять давно, але саме зараз, у жовтні 2020 року, вони майорять в новинах з просто шаленою силою. Наразі інсайдерскі джерела повідомляють, що Кітон підписався не лише на появу у цій ролі в фільмі “Флеш”, а ще й на цілий серіал “Бетмен майбутнього” (Batman Beyond) для HBO Max.

Концепт “Бетмен майбутнього” вперше було використано у однойменному мультсеріалі анімаційного всесвіту DC, який стартував у 1999 році і зазнав такої популярності, що низка персонажів і сюжетів з нього були введені в оригінальні комікси DC. За сюжетом, травмований Брюс Вейн на пенсії знайомиться з талановитим підлітком Террі Маꥳннесом, який стає основним Бетменом свого часу під постійним наглядом Вейна.

Разом із тим Warner Bros. та DC не перестають підігрівати інтерес до фільму, наприклад, іграшками. У листопаді минулого року було випущено Lego-варіант Бетмобілю зразка 1989 року (який до того вже з успіхом неодноразово випускали Hot Wheels). 1 листопада цього року у продаж надходить Бетвінґ, тобто літак Бетмена з того ж фільму. Коштує ця краса $199.99 і складається з 2363 деталей.

Читайте також

Життя як енциклопедія трюків: помер легендарний каскадер Джеймс Вінберн

halloween1

Помер Кевін Конрой, легендарний голос Бетмена

Бетмен

Хто взяв головні Еммі 2022 року і чому це не “Краще подзвоніть Солу”?..

Primetime Emmy Awards

Warner Bros. Discovery скасували реліз двох фільмів. Чи виживе HBO Max?

Бетдівчина

Роль LEGO культури у російсько-українській війні (Хитикай)

azov

Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Бен Аффлек

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: