Майкл Кітон повернеться до ролі Бетмена в серіалі від HBO Max

Чутки про те, що Майкл Кітон може повернутись до ролі Бетмена зразка 1989 року, ходять давно, але саме зараз, у жовтні 2020 року, вони майорять в новинах з просто шаленою силою. Наразі інсайдерскі джерела повідомляють, що Кітон підписався не лише на появу у цій ролі в фільмі “Флеш”, а ще й на цілий серіал “Бетмен майбутнього” (Batman Beyond) для HBO Max.

Концепт “Бетмен майбутнього” вперше було використано у однойменному мультсеріалі анімаційного всесвіту DC, який стартував у 1999 році і зазнав такої популярності, що низка персонажів і сюжетів з нього були введені в оригінальні комікси DC. За сюжетом, травмований Брюс Вейн на пенсії знайомиться з талановитим підлітком Террі Маꥳннесом, який стає основним Бетменом свого часу під постійним наглядом Вейна.

Разом із тим Warner Bros. та DC не перестають підігрівати інтерес до фільму, наприклад, іграшками. У листопаді минулого року було випущено Lego-варіант Бетмобілю зразка 1989 року (який до того вже з успіхом неодноразово випускали Hot Wheels). 1 листопада цього року у продаж надходить Бетвінґ, тобто літак Бетмена з того ж фільму. Коштує ця краса $199.99 і складається з 2363 деталей.

Читайте також

Що показали у двох нових трейлерах «Бетмена»?

batman 2022

Скільки коштують сонцезахисні окуляри як у Бетмена?

Бетмен

Blade Runner: Black Lotus, Рік та Морті, Gojira: що покажуть на Adult Swim Festival 2021

Деталі, які ви могли прогледіти в основному трейлері «Бетмена»

The Batman

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Отримайте багато LEGO ігор у новому наборі від Humble Bundle

Бетмен у КІНО (AdrianZP)

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: